Katalog Firm i Instytucji Wróć

Pracownia BaoBab Natalia Wenclik-Olszewska

Piłatowszczyzna 1/2

16-040 Gródek

tel.504 171 464

www.pracowniabaobab.pl
pracowniabaobab@home.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Pracownia BaoBab to firma stworzona przez instruktorów rękodzieła artystycznego, zajmujących się tworzeniem i promowaniem rękodzieła.
Łączymy pasję tworzenia przedmiotów użytkowych i ozdobnych z chęcią dzielenia się naszą wiedzą i umiejętnościami z innymi.
W naszej ofercie znajdują się zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych z zakresu takich technik jak ceramika, filc, decoupage, biżuteria, papier czerpany, wiklina czy witraż.
Organizujemy zarówno warsztaty kilkugodzinne dla osób pragnących poznać podstawy z zakresu jednej z wymienionych technik, jak regularne kursy pozwalające dogłębnie zapoznać się z rękodziełem. Naszą ofertę kierujemy do osób szukających kreatywnych form spędzania wolnego czasu, pragnących rozwijać swoje zainteresowania i talent, a także tych, którzy szukają czegoś innego, co pozwoli im się wyrwać z codziennej rutyny.
W ramach współpracy z Centrum Rękodzieła Ludowego w Niemczynie (gmina Czarna Białostocka), organizujemy również warsztaty wyjazdowe, połączone ze zwiedzaniem Szlaku Ginących Zawodów, półkolonie, zielone szkoły i inne formy zajęć łączących edukację z wypoczynkiem od miasta.
Siedziba firmy Pracownia BaoBab położona jest we wsi Piłatowszczyzna w gminie Gródek, w budynku stworzonym w innowacyjnej technice glina-słoma. Budynek naszej pracowni stworzony został z myślą o pracy z dala od miasta i szybkiego życia, w bliskości przyrody i otwartości na ludzi. Od przyszłego roku również tam planujemy organizować warsztaty rękodzieła.
W ramach własnej pracy twórczej zajmujemy się przede wszystkim wytwarzaniem ceramiki artystycznej - misy, czarki, flakony, patery, rzeźby itp. oraz biżuterii tworzonej między innymi z ceramiki, filcu i kamieni półszlachetnych.
Staramy się tworzyć przedmioty o niepowtarzalnym i charakterystycznym dla naszej pracowni klimacie. Tworzymy rzeczy niebanalne dla niebanalnych odbiorców.
Wszystkie nasze prace kupić można za pośrednictwem naszej strony internetowej, a także w galeriach, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do kontaktu!

Pracownia BaoBab Natalia Wenclik-Olszewska
Pracownia BaoBab Natalia Wenclik-Olszewska
Pracownia BaoBab Natalia Wenclik-Olszewska
Pracownia BaoBab Natalia Wenclik-Olszewska