Dom

Wróć

Potrzebujesz inspiracji? Przyjdź na bezpłatne konsultacje kolorystyczne z designerem

2019-06-12 12:56:15
Planujesz pomalować ściany i nie wiesz, jaki kolor wybrać? Wybór odpowiedniego odcienia nie zawsze jest tak prosty, jakby się wydawało. Może warto skorzystać z porad profesjonalisty. A taka okazja nadarzy się w Białymstoku już w najbliższy piątek (14.06).
pixabay.com
Konsultacje z designerem

Bezpłatne konsultacje z designerem odbędą się w piątek (14 czerwca) w studiu koloru RR przy ul. Kozłowej 12.

W godz. od 14.00 do 18.00 profesjonalny projektant będzie udzielać porad dotyczących doboru kolorów do domowych wnętrz.

- Nasze doświadczenia pokazują, że osobom planującym malowanie ścian nie brakuje pomysłów, ale często mają one problemy przy podjęciu ostatecznej decyzji dotyczącej kolorów, które chcą wprowadzić do swoich mieszkań. Nasz designer pomoże rozwiać wątpliwości i zaproponuje konkretne produkty, które najlepiej sprawdzą się w poszczególnych domowych pomieszczeniach - komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Gdy poszukujesz pomysłu na remont...

Spotkanie z designerem ma charakter otwarty i jest bezpłatne - dedykowane wszystkim, którzy poszukują pomysłów zarówno na większe remonty, jak i mniejsze metamorfozy własnego lokum.

Odpowiednie zestawienie barw, dopasowanie kolorów

Wszyscy, którzy przybędą na konsultacje, będą mieli okazję zapoznać się z wieloma inspiracjami kolorystycznymi i przekonać się, jak konkretne odcienie i zestawienia barw wyglądają na żywo.

W trakcie spotkania będzie też możliwość skorzystania z usługi Tikkurila Color Service, pozwalającej na dokładne dopasowanie koloru farby do dowolnego przedmiotu, np. ulubionej narzuty, poduszki czy zasłony. Na miejscu można będzie też kupić potrzebne do remontu produkty.

Zobacz też: Bezpłatne konsultacje kolorystyczne z designerem w Białymstoku
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl