Biznes

Wróć

Polsko-włoski sklep w Białymstoku. Będą promocje i degustacje. Gdzie się mieści?

2019-06-12 07:28:44
W piątek (14.06) nastąpi otwarcie polsko-włoskiego sklepu. To ciekawy punkt na mapie Białegostoku, który zapewne przypadnie do gustu klientom.
Grupa Chorten
Sklep Tipica Italiana zajmuje się od 5 lat importem oraz sprzedażą detaliczną i hurtową oryginalnych produktów prosto z Włoch. Firma postanowiła teraz wejść do Grupy Chorten i poszerzyć swoją ofertę o polskie i podlaskie produkty.

Nowe otwarcie marketu Tipica Italiana pod szyldem Grupy Chorten zaplanowano na piątek. Obiekt mieści się przy ul. 42. Pułku Piechoty 8. Warto wspomnieć, że założycielem sklepu jest rodowity Włoch Giovanni Foggetta. Sklep ma 400 m2 sali sprzedaży, z kolei drugie tyle to powierzchnia magazynowa, bowiem sprzedaż jest również prowadzona w internecie. To największy tego typu specjalistyczny sklep z produktami ze słonecznej Italii w północno-wschodniej Polsce. Klienci mogą znaleźć tam szeroki wybór win, wędlin, serów, oliwy, przetworów czy chemii gospodarczej. Od piątku do wyboru będą także polskie produkty w promocyjnych cenach.

- Liczymy na to, że podjęcie współpracy z Grupą Chorten i zaoferowanie topowych polskich i regionalnych produktów podniesie zainteresowanie także oryginalnymi wyrobami z Włoch – mówi Magdalena Łupińska, dyrektor zarządzająca Tipica Italiana.

Na otwarcie zaplanowano specjalne promocje i degustację włoskich wędlin oraz nowych produktów Z Podlaskiej Spiżarni.

- W sklepie Tipica Italiana dostępne będą przede wszystkim nasze zupy, przetwory oraz przyprawy kresowe. To miejsce dla miłośników dobrej kuchni, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, więc także odbiorców naszej oferty - wylicza Cezary Szyłak, dyrektor marki Z Podlaskiej Spiżarni w Grupie Chorten.

Otwarcie zaplanowano na godz. 8.00.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl