Katalog Firm i Instytucji Wróć

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki

ul. Witosa 15 B, lok 12

15-660 Białystok

tel.85 651 04 47

www.klanza.bialystok.pl
bialystok@klanza.org.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki

KLANZA jest organizacją znaną na rynku edukacyjnym i kulturalnym w całej Polsce i poza jej granicami. Wprowadzamy nowy styl w nauczaniu, wychowaniu i animacji społeczno-kulturalnej, wyzwalający aktywność własną uczestników w atmosferze współpracy i poszanowania podmiotowości. Wyróżnia nas specyfika i styl pracy - znak firmowy - Metoda KLANZY! Uznajemy, że każdy człowiek ma potencjał twórczy i może się rozwijać.

Nasze działania skupiają się zatem wokół powołanych przez Nas instytucji.

1. Centrum Szkoleniowe KLANZA w Białymstoku- Od 2000 roku działa niepubliczna placówka doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnopolskim, wpisana do rejestru pod numerem RSPO:12861. W ofercie Centrum znajdują się autorskie programy szkoleniowe. Zajęcia prowadzą wysokokwalifikowani trenerzy i animatorzy.

Szkolimy głównie:

  • nauczycieli, pedagogów, wychowawców, katechetów,
  • studentów i młodzieżowych liderów
  • pracowników społecznych, instruktorów kultury, animatorów czasu wolnego,
  • wolontariuszy,
  • Aktywnych Rodziców i Aktywnych Dziadków

Posiadamy szeroką bazę szkoleń i warsztatów, będących odpowiedzią na potrzeby różnych projektów prowadzonych przez instytucje pomocowe i edukacyjne.

Kontakt: 795 154 129
Strona: www.klanza.bialystok.pl/centrumszkoleniowe

2. Centrum Aktywności Wielopokoleniowej to placówka stacjonarna PSPiA KLANZA, składająca się z dwóch projektów - Pracownia Działań Kulturalnych oraz Klub Aktywnego Seniora. Założeniem jej jest wzbogacenie oferty kulturalnej miasta, ze szczególnym uwzględnieniem osiedli oddalonych od centrum Białegostoku.

Zapraszamy do skorzystania z koncertów i wernisaży, spotkań z ciekawymi ludźmi, a także otwartych warsztatów tematycznych dla całych rodzin oraz warsztatów rękodzieła.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą zajęć skierowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wśród nich do wyboru między innymi zajęcia twórcze,
muzyczne, kuglarskie, a także teatralne.

Natomiast seniorom proponujmy aktywne spędzanie czasu w Klubie i uczestnictwo w zajęciach twórczych, edukacyjnych czy też ruchowych.

Adres: ul. Witosa 15B lok. 12 Białystok
Kontakt: 570 137 200

Strona: www.klanza.bialystok.pl/caw

Szkoła SuperBabci i SuperDziadka - zapraszamy wszystkich, którzy wierzą w to, że człowiek uczy się całe życie i całe życie może spędzić aktywnie razem z najbliższymi.

3. Dział Animacji Imprez, czyli wyspecjalizowani Animatorzy i Pedagodzy potrafiący poprowadzić zarówno małe urodziny, jak i duże animacje na miejskim festynie. Nasza specjalna oferta to:

  • KLANZOBUS - to projekt opracowany i realizowany przez animatorów i wolontariuszy PSPiA KLANZA Oddział Białostocki, a inspirowany nowatorską ideą niemieckich i austriackich Spielmobil (autobus zabawy - tłumaczenie własne) jest specjalnie wyposażonym pojazdem, w którym znajdują się określone środki dydaktyczne, będące inspiracją do twórczych działań z dziećmi. Załogę KLANZOBUSA stanowią odpowiednio przygotowani pedagodzy oraz animatorzy otwarci na propozycje płynące od uczestników, dostarczający im jedynie surowca do twórczych działań rozwijanych w oparciu o własną wyobraźnię. KLANZOBUS może uatrakcyjnić każdy festyn plenerowy, imprezę integracyjną, spotkanie wielopokoleniowe, czas wolny podczas wakacji i ferii w szkołach czy ośrodkach kultury.

Kontakt: 607 879 553
Strona: www.klanza.bialystok.pl/animacja/

4. Centrum Ochrony Dziecka i Rodziny - placówka zajmująca się kompleksową pomocą dzieciom i młodzieży, ich rodzicom i opiekunom uwikłanym w przemoc, jak również będącym w kryzysie i wymagającym wzmożonego wsparcia terapeutycznego.

Adres: ul. Kleeberga 8, 15-691 Białystok
Kontakt: 85 652 54 94
Strona: www.codir.bialystok.pl

Zapraszamy do współpracy i do wspólnego działania.

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki