Katalog Firm i Instytucji Wróć

PHU KONAR Wojciech Stasiełuk

Skindzierz 3

16-140 Korycin

tel.85 721 91 90tel.85 721 93 88

www.konar.net.pl
biuro@konar.net.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 15.00, SOB: 8.00 - 13.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Współczesny świat, szczególnie w europejskim kręgu kulturowym, trudno sobie wyobrazić bez produktów z drewna, głównie stosowanych w najbliższym człowiekowi otoczeniu - domu. Warunkują one dobre samopoczucie człowieka, harmonijny klimat do odpoczynku i efektywnej pracy, wpływają na zadowolenie z życia i poczucie spokoju. Prawdziwe poczucie komfortu, klasy, harmonii, trwałości, właściwego mikroklimatu, budują produkty z materiałów naturalnych - z drewna. W dniu dzisiejszym elementy drewniane są symbolem klasy, pozycji społecznej i materialnej, ale także - wiedzy i świadomości ich właściciela w kontekście szeroko rozumianego zdrowego stylu życia i harmonii w życiu codziennym.

W powyższe oczekiwania i trendy doskonale wpisuje się firma Konar.

Konar jest przedsiębiorstwem z bardzo dużym doświadczeniem, ugruntowaną wiedzą i najlepszą tradycją w produkcji oraz sprzedaży drewna dekoracyjno - wykończeniowego i budowlanego.
Siedziba firmy wraz z kompleksem produkcyjnym położona jest w miejscowości Skindzierz, 40 kilometrów na północ od Białegostoku (przy drodze krajowej nr 8, na odcinku: Białystok - Augustów).

Konar specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy drewna dekoracyjno - wykończeniowego w postaci:

 • szalówki,
 • kompletnych elewacji,
 • desek podłogowych,
 • listew wykończeniowych.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż szalówki i deski podłogowe Konar są fabrycznie czopowane - gotowe do łączenia na długości. Cecha ta zdecydowanie upraszcza i przyspiesza montaż, nadaje elewacji lub podłodze profesjonalny wygląd, przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy, redukuje straty montażowe.

Drugą grupą towarową, produkowaną i oferowaną do sprzedaży przez Konar jest doskonałe drewno budowlano - konstrukcyjne, niezbędne w realizacji prawie każdej inwestycji budowlanej. W tej grupie można głównie wyróżnić:

 • krokwie,
 • deski,
 • łaty,
 • konstrukcje (więźby) dachowe,
 • konstrukcje szkieletowe (tzw. kanadyjskie),
 • tarasy,
 • elementy budynków z bala (bale),
 • drewno budowlane.

Jakość i walory estetyczne oraz konstrukcyjne naszych produktów sprawiają, iż znajdujemy się w grupie liderów rynku drzewnego w regionie. Profesjonalni wykonawcy, funkcjonujący na rynku budowlanym i drzewnym, wykazują całkowite zaufanie do naszych produktów i ich optymalnej jakości. Potwierdzają ten fakt również nasi klienci, kontrahenci i partnerzy handlowi.

Drewno. Surowiec używany przez człowieka od tysiącleci. Materiał zdrowy, przyjazny człowiekowi, wdzięczny. Najlepszy aby chronić Ciebie, Twoją rodzinę, bliskich, wszystko to, co w Twoim życiu najważniejsze. Najlepszy, aby cieszyć Twoje oczy, dawać Ci przyjemność, komfort, radość, budować w Tobie poczucie, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Postaramy się pomóc Ci w realizacji Twoich zamierzeń. Bardzo jest nam miło, że możemy być ich częścią. Że możemy uczestniczyć w budowaniu Twojej przyszłości.
Drewno. To bardzo dobry wybór.

Zespół PHU KONAR

PHU KONAR Wojciech Stasiełuk
PHU KONAR Wojciech Stasiełuk
PHU KONAR Wojciech Stasiełuk
PHU KONAR Wojciech Stasiełuk