Katalog Firm i Instytucji Wróć

Pensjonat Poniatowski***

ul. Białostocka 21

16-150 Suchowola

tel.85 722 07 20

www.pensjonat-poniatowski.pl
biuro@pensjonat-poniatowski.pl
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Pensjonat Poniatowski *** w Suchowoli jest to jedyny trzygwiazdkowy obiekt tego typu w województwie podlaskim, gdzie wygodnie spędzą Państwo wolny czas lub zorganizują imprezę okolicznościową, czy też spotkanie biznesowe.
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe pokoje i apartamenty oraz dwie sale mogące pomieścić odpowiednio 100 i 350 osób.
Wielbicieli dobrej kuchni zapraszamy do restauracji, która podejmuje zarówno Gości pensjonatu, jak i wszystkich tych z Państwa, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu delektować się kuchnią w najlepszym wydaniu.
Dzięki wysokiemu standardowi obsługi, eleganckim wnętrzom oraz idealnej lokalizacji z pewnością każde spotkanie w Pensjonacie Poniatowski zapadnie na długo w Państwa pamięci.

Pokoje
Dysponujemy łącznie 37 miejscami noclegowymi. Każdy pokój gwarantuje bardzo wysoki standard wyposażenia. We wszystkich pokojach do dyspozycji naszych gości są: dwa pojedyncze łóżka, telewizor, radio z budzikiem, telefon, stałe łącze internetowe oraz komfortowa łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Artystyczny wystrój wnętrz – meble i detale, zostały wykonane specjalnie dla Pensjonatu Poniatowski. Ściany pokoi zdobią autentyczne obrazy i grafiki znanego podróżnika. W każdym z pokoi istnieje możliwość dostawki.

Apartamenty
Apartamenty składające się z pokoju dziennego oraz sypialni, część sypialna oddzielona jest drzwiami. Każdy apartament posiada jedno podwójne łóżko, elegancką, przestronną łazienkę z kabiną prysznicowa i suszarką do włosów. Duża powierzchnia mieszkalna zapewnia znakomite warunki wypoczynku dla rodzin oraz gości ceniących komfortowe warunki pobytu.

Kręgielnia
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwutorową kręgielnię z profesjonalnym systemem komputerowym zarządzającym przebiegiem gry. Wnętrza kręgielni z ultrafioletowym oświetleniem, barem i restauracją tworzą niepowtarzalny klimat do miłego spędzania wolnego czasu.

Zapraszamy!

Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***
Pensjonat Poniatowski***