Biznes

Wróć

Park handlowy przy dworcu PKS – otwarcie już za kilka dni

2018-02-12 13:22:39
Niedawno otwarto całkowicie odmieniony dworzec PKS. Niebawem tuż obok zacznie działać pasaż handlowy. Na klientów czeka wiele atrakcji.
MW
Białostoczanie mogą korzystać z nowego dworca PKS już od grudnia (więcej: Dworzec PKS oficjalnie otwarty). Teraz, czekając na autobus, będą mogli skorzystać z oferty sklepów znajdujących się tuż obok.

W środę (14.02) zostanie otwarta pierwsza część Parku Handlowego Przy Dworcu. Tego dnia na klientów będą czekały takie sklepy jak Pepco, Neonet, CCC, Maxi Zoo czy drogeria Hebe.

- Otwarcie pozostałej części na pierwszym piętrze, gdzie znajdzie się Foodcourt oraz klub fitness, planujemy w kwietniu bieżącego roku – informuje Małgorzata Wierzchowska z Budner Inwestycje, firmy odpowiedzialnej za budowę pasażu.

Osoby, które w środę odwiedzą Park Handlowy Przy Dworcu, mogą liczyć na różne promocje. Maxi Zoo zachęca, by przyjść na zakupy razem ze swoim pupilem. Z kolei w sobotę (17.02) punkt przygotuje balonowe zoo dla dzieci. Na czworonogów będą zaś czekały bary z przekąskami. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z behawiorystą.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl