Katalog Firm i Instytucji Wróć

Panel-Styl. Podłogi, Drzwi, OSB

ul. Kopernika 42

15-397 Białystok

tel.85 743 41 60tel.85 741 30 90

www.panelstyl.com.pl
sklep@panelstyl.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 14.00,
Magazyn: PN - PT: 8.00 - 17.00, SOB: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Nasza firma specjalizuje się w nowoczesnych okładzinach podłogowych, ściennych i sufitowych. Panele to trwałe, estetyczne i banalnie proste w montażu pokrycie podłóg, sufitów i ścian. Oferujemy duży wybór w ciągłej sprzedaży.

  • Panele podłogowe są produktem wykonanym na bazie produkowanych w Kronopolu płyt drewnopochodnych. Przeznaczone są do stosowania głównie w pomieszczeniach mieszkalnych, podkreślając ich urodę i styl. Stanowią trwałe i estetyczne rozwiązanie w aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej podłoga panelowa jest ozdoba mieszkania i nadaje charakter każdemu wnętrzu.
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, monataż, CENTURION, DRE, PORTA, WIKĘD, ASILO, INVADO, VERTE, POL-SKONE.
  • Panele boazeryjne stanowią ekologiczne i estetyczne rozwiązanie w dziedzinie nowoczesnego i praktycznego aranżowania wnętrz. Prezentują najlepszą jakość, są lekkie, trwałe, estetyczne i dostępne w różnorodnych dekorach. Wykonane są na bazie płyt MDF lub rzadziej płyt wiórowych pokrytych jednostronnie folią dekoracyjną o różnorodnych kolorach i wzorach.
  • Panele boazeryjne z PCV poprzez różnorodna kolorystykę i wzornictwo, trwałość i łatwość w późniejszym utrzymaniu zdobywają coraz więcej zwolenników. Oferujemy w sprzedaży panele PCV firmy VOX.
  • Płyta Kronoply OSB, ze względu na odporność na działanie wilgoci, niską nasiąkliwość i pęcznienie, bardzo dobrze nadaje się do budynków w technologii szkieletowej.
  • Listwy wykończeniowe marki Arbiton, Salag, Effector, MAK oraz Kronolop.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firm DRE, Centurion, Porta Drzwi, Asilo, Invado, Pol-Skone, Wikęd, Verte

Przy zakupie oferujemy profesjonalny montaż paneli podłogowych i stolarki drzwiowej. VAT 8%

Przy zakupie dowolnego produktu na kwotę powyżej 500 zł transport na terenie całego miasta GRATIS!*

Zapraszamy!

Panel-Styl. Podłogi, Drzwi, OSB
Panel-Styl. Podłogi, Drzwi, OSB
Panel-Styl. Podłogi, Drzwi, OSB