Katalog Firm i Instytucji Wróć

Panel Max. Jerzy Dylewski

ul. Wiewiórcza 1

15-535 Białystok

tel.85 743 41 99tel.85 743 41 64

www.panelmax.pl
biuro@panelmax.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 18.00, SOB: 8.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Oferujemy najnowocześniejsze i trwałe rozwiązania dla budownictwa.

Posiadamy szeroki wybór materiałów do wykończenia wnętrz:

  • paneli ściennych i podłogowych (MDF, PCV)
  • płyt (pilśniowe, OSB, wiórowe)
  • paneli podbitkowych
  • listw progowych, wykończeniowych

Oferowane przez nas płyty Kronopol OSB są to typowo konstrukcyjne, wilgociouodpornione płyty budowlane, o bardzo szerokim spektrum zastosowań w budownictwie, logistyce oraz przemyśle meblarskim. Nadają się one do poszycia ścian, dachów, stropów, jako element konstrukcyjny schodów czy podestów. W sprzedaży posiadamy płyty o grubości 8-25mm.

Oferujemy również:

  • Siding i elementy wykończeniowe
  • Podłogi laminowane firmy Kronopol

Podłogi laminowane Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC.
Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości jest wdrożenie prze Kronopol Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

Podłogi marki Kronopol Laminate Flooring to nowoczesny materiał drewnopochodny będący alternatywą dla tradycyjnych pokryć podłogowych. Oferowane są w kilku kolekcjach różniących się między sobą kolorystyką, strukturą powierzchni, grubością płyty bazowej, czy klasą ścieralności. Również oferta kolorystyczna jest niezwykle różnorodna - od tradycyjnych kolorów drewna dębowego czy bukowego do wyszukanych kolorów drewna egzotycznego. Kolorystykę dodatkowo podkreślają struktury powierzchnia.
Podłogi laminowane Kronopol są oferowane w trzech grubościach 6, 7, 8, 10 i 12 mm. Im większa grubość płyty bazowej, tym większa jest zdolność do przenoszenia obciążeń wynikających na przykład z ciężaru mebli. Dodatkowo grubsza płyta zapewnia lepszą izolację akustyczną.

Kronopol oferuje podłogi laminowane w dwóch klasach ścieralności - AC 3, AC 4, AC 5.
Podłogi o klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych o wysokim natężeniu ruchu, (np. salon, sypialnia, pokój dzienny, pokój dziecięcy, strych) oraz do pomieszczeń użyteczności publicznej o niskim natężeniu ruchu, (np. pokój hotelowy, przedpokój, pokój konferencyjny).
Podłogi o klasie ścieralności AC5 można stosować w pomieszczeniach mieszkalnych o wysokim natężeniu ruchu (np. przedpokój, salon, pokój dzienny, pokój dziecięcy, sypialnia, strych) oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej o średnim natężeniu ruchu, (np. biuro, sklep, butik, pokój konferencyjny, pokój hotelowy).

Podłogi laminowane Kronopol to propozycja na eleganckie i trwałe pokrycia podłogowe. Ich zalety poznali już i docenili użytkownicy w ponad 50 krajach na całym świecie!

Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firm VOX i Kronopol - firm od lat cieszących się uznaniem.

Zapraszamy!

Panel Max. Jerzy Dylewski
Panel Max. Jerzy Dylewski
Panel Max. Jerzy Dylewski
Panel Max. Jerzy Dylewski