Katalog Firm i Instytucji Wróć

Pacar

ul. Rolna 24A

15-199 Białystok

tel.513 086 472

www.pacar.pl
pacar.mail1@gmail.com
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma świadczy usługi w zakresie usuwania wgnieceń na karoseriach samochodowych oraz zbiornikach motocyklowych bez potrzeby ich szpachlowania i lakierowania. Jest to zaawansowana technika polegająca na wypychaniu wgnieceń od wewnątrz, lub wyciągania z zewnętrznej strony (metoda na klej) gdy wgniecenie znajduje się na profilu zamkniętym. Zdobyte doświadczenie w posługiwaniu się specjalistycznymi narzędziami daje gwarancję przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonego elementu zachowując przy tym oryginalną powłokę lakierniczą. Bardzo ważnym atutem tej metody jest skrócenie czasu naprawy oraz obniżenie kosztów w porównaniu do tradycyjnych napraw blacharsko-lakierniczych.

Wraz ze zmieniającym się klimatem mamy do czynienia coraz częściej z gradem i przez to metoda ta zyskuje coraz większą popularność.

Nie tylko w przypadku gradobić, ale również w innych przypadkach gdzie powstało wgniecenie a lakier nie jest uszkodzony ma zastosowanie ta innowacyjna technika, tak więc naprawiamy wgniecenia powstałe na skutek:

  • gradobić
  • opadów kasztanów, owoców i.t.p.
  • szkód parkingowych
  • szkód transportowych
  • oraz innych.
Pacar
Pacar
Pacar
Pacar