Katalog Firm i Instytucji Wróć

OTTO Polska Sp. z o.o.

ul. Legionnowa 28 lok.3

15-281 Białystok

tel.85 744 50 09

www.ottopraca.pl
bialystok@ottopraca.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Praca w OTTO: Our people make the difference
OTTO od piętnastu lat zajmuje się międzynarodowym pośrednictwem pracy i doradztwem dla firm z obszaru zintegrowanych rozwiązań HR. Firma powstała w 2000 roku w Holandii. Dzisiaj obecna jest nie tylko w Polsce i Holandii, ale również w Czechach, Niemczech, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

Oferujemy pracę na wszystkich szczeblach zatrudnienia, w wielu branżach. Proponowane przez nas możliwości nie mają granic - i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nasi pracownicy pracują w największych międzynarodowych firmach w Polsce, Niemczech i Holandii. Każdego dnia za naszym pośrednictwem pracuje ponad dziesięć tysięcy osób. OTTO jest otwartą i transparentną firmą, a nasi pracownicy się wyróżniają. Dlaczego? Gdyż wiele trudu wkładamy w proces ich wdrażania i kształcenia.

Praca w Holandii
OTTO od początku swego istnienia oferowało pracę w Holandii i tak jest do dzisiaj. Polscy pracownicy są niezwykle cenieni przez holenderskie firmy. Oferujemy zatrudnienie w branży logistycznej i produkcyjnej. Pomagamy w organizacji transportu i zakwaterowania. Bardzo często nie wymagamy doświadczenia, a jedynie komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego oraz chęci do podjęcia pracy.
Zapraszamy na fanpage Praca i życie w Holandii, www.facebook.com/PracaIzyciewHolandii gdzie codziennie publikujemy informacje na temat ofert pracy i możliwości jakie oferuje Holandia.

Praca w Niemczech
Niemiecki rynek pracy oferuje bardzo wiele możliwości dla pracowników z Polski, a niemieccy pracodawcy z otwartymi ramionami przyjmują wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Oferujemy zatrudnienie w całych Niemczech u największych międzynarodowych pracodawców,  takich jak Adidas czy MyToys. A także pomoc w znalezieniu zakwaterowania i taniego transportu, oraz pełną informację i pomoc w pozyskaniu bogatych świadczeń socjalnych oraz rozliczeniu podatku.
Zapraszamy na fanpage Praca i życie w Niemczech, www.facebook.com/PracaIZycieWNiemczech gdzie codziennie publikujemy informacje na temat możliwości jakie oferuje OTTO i niemiecki rynek pracy.

Praca w Polsce
W Polsce oferujemy pracę stałą i tymczasową, zarówno dla pracowników niewykwalifikowanych, jak i specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach. Nasze biura rekrutacyjne w Gdyni, Białymstoku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Opolu, we Wrocławiu i Gliwicach obejmują zasięgiem cały obszar kraju. Dlatego też możemy zaproponować pracę niemal wszędzie. Nasi klienci to duże, polskie i międzynarodowe firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat elastycznych zalet i charakteru pracy tymczasowej.

OTTO Polska Sp. z o.o.
OTTO Polska Sp. z o.o.
OTTO Polska Sp. z o.o.
OTTO Polska Sp. z o.o.