Katalog Firm i Instytucji Wróć

Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane

ul. Mickiewicza 80/1

15-232 Białystok

tel.85 662 34 58tel.85 811 08 77

www.olgawood.pl
sklep@parkietyolga.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Olga Hajnówka to firma rodzinna założona w 1968 roku.
Przez ponad 50 lat zgromadziliśmy wiedzę pozwalającą tworzyć rzeczy piękne. Tradycyjne procesy produkcji wspieramy najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. W naszej ofercie znajdują się podłogi, parkiety, schody, deski podłogowe oraz listwy przypodłogowe, drzwi drewniane, a także drewniane i kompozytowe deski tarasowe. Od 2003 roku działa Salon Olga Manufaktura Drewna, który od 17 lat oferuje Klientom naszą wiedzę i fachową, kompleksową usługę montażu podłóg, schodów i budowy tarasów (doradztwo, pomiar, montaż).

Olga to firma, która nie boi się wyzwań. W oparciu o wspaniałą wykwalifikowaną kadrę oraz pełną bazę surowcową jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Wykonujemy zabudowy obiektów sakralnych, gabinetów lekarskich, restauracji, a także innych obiektów użyteczności publicznej jak dworzec kolejowy czy Opera Podlaska.

W naszej ofercie proponujemy:

  • deski i parkiety lite oraz warstwowe,
  • elementy klejone z drewna schody i blaty,
  • listwy przypodłogowe drewniane i MDF,
  • drewno egzotyczne z całego świata.

Podłogi
Jako nieliczni produkujemy parkiety i deski podłogowe z prawdziwego, najwyższej jakości surowca. Szeroki wachlarz wymiarów, solidna, przewyższająca standard klasyfikacja, nowoczesny park maszynowy, a przede wszystkim pasja sprawia, że produkcja stała się sztuką. Nasze zachwycające podłogi ujmują pięknem i pozwalają na codzienne obcowanie z naturą. W ofercie podłogi lite i warstwowe własnej produkcji.
Jesteśmy również dystrybutorem jednej z wiodących producentów na świecie marki Ter Hurne. W ofercie wyjątkowe podłogi warstwowe drewniane, winylowe, polimerowe Avatara oraz laminowane. Niepowtarzalne wzornictwo i jakość.

Schody
Pracując z najwyższej klasy surowcem, jesteśmy wiodącym producentem elementów klejonych. Przy wsparciu nowoczesnej technologi maszynowej i informatycznej podejmujemy każde wyzwanie od półproduktów po najbardziej skomplikowane i oryginalne formy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, projekt, doradztwo, solidny montaż, a przy tym przystępną cenę. Mamy w ofercie schody ażurowe, półkowe i skrzynkowe.

Drzwi
Każde skrzydło markowych drzwi Olga to perła stolarskiego rzemiosła. Klienci cenią nasze produkty z uwagi na perfekcyjną jakość wykonania oraz materiały najwyższej próby. Komputerowe projektowanie i cyfrowa obróbka elementów pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości i powtarzalności naszych produktów.
Uzupełnieniem oferty są drzwi z MDF i fornirach naturalnych firmy LAGRUS.

Klamki
Współpracujemy z firmami VDS, ENGER-Tupai, CaliLinea.

Tarasy
Posiadamy w ofercie drewniane i kompozytowe deski tarasowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na zmienne warunki klimatyczne, są odporne na pleśń i korozję biologiczną.
Szeroka gama desek tarasowych obejmuje: Bangkiraj, Massaranduba, Kempas, Tatajuba, Sapeli Cumaru, Modrzew Syberyjski, Jesion Thermo.
Alternatywą dla desek drewnianych są deski tarasowe kompozytowe składające się z włókien drewnianych (około 60%) połączonych z polietylenem oraz innymi dodatkami chemicznymi. Są łatwe w obróbce, super odporne na zmienne warunki pogodowe, nie wymagają olejowania ani konserwacji, co sprawia, że są praktycznie bezobsługowe.
Występują w szerokiej gamie kolorystycznej (jasnoszare, szare, jasnobrązowe, ciemnobrązowe) o grubości 25mm i szer. 150mm w różnych długościach.

Chemia
Każde drewno wymaga pielęgnacji przy użyciu właściwych środków. W naszym salonie posiadamy w ofercie produkty do:

  • impregnacji drewna,
  • konserwacji drewna,
  • pielęgnacji drewna,
  • ochrony drewna,
  • miejscowej renowacji.

Jesteśmy dystrybutorem firm OSMO, SAICOS, BAUTEC, DUKRA,EUKULA, STAUF, SIA.
Posiadamy niezbędne akcesoria i narzędzia, których doskonałe parametry techniczne i wysoka jakość wykonania sprawią, iż ochrona i pielęgnacja drewna jest znacznie łatwiejsza, szybsza i wygodniejsza.

Obłogi
Obłogi stosowane są na szeroką skalę w produkcji warstwowych materiałów podłogowych (deska, parkiet). Produkowane są w różnych wymiarach i czterech podstawowych klasach jakości. Znajdują zastosowanie w produkcji frontów meblowych, drzwi, schodów, blatów, parapetów, a także elementów wymagających wyjątkowych walorów estetycznych i wytrzymałościowych.

Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane
ul. Mickiewicza 80/1
15-232 Białystok
85 662 34 58, 85 811 08 77
www.olgawood.pl
sklep@parkietyolga.pl

Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane
Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane
Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane
Olga Parkiety Hajnówka. Drzwi, podłogi, schody drewniane