Katalog Firm i Instytucji Wróć

!nterior Dorota Żochowska

ul. Jana Pawła 72 lok. 68

15-753 Białystok

tel.602 360 944tel.728 351 919


interior@autograf.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, Inne godziny: na życzenie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Z pewnością, tak jak i my, chcą Państwo by ich na nowo zaprojektowane wnętrze było charakterystyczne, oryginalne i wyróżniało się funkcjonalnym rozwiązaniem. By swobodnie i komfortowo można w nim spędzić czas lub z przyjemnością oddać się pracy.
Interior to architektoniczne i designerskie studio, które od prawie dwudziestu lat tworzy, ku zadowoleniu swoich klientów, indywidualne i ponadczasowe projekty.
Zanim kompleksowo zaprojektujemy Państwu nową inwestycję lub przyczynimy się do sprawnego remontu proszę zwrócić uwagę na nasze wieloletnie doświadczenie, kreatywność i wysoki poziom świadczonych usług. Jeśli zaczęli już Państwo myśleć o Waszych nowych wnętrzach zapraszamy do kontaktu (602 360 944), a z przyjemnością pomożemy w osiągnięciu celu.

Szeroki zakres naszej pracy obejmuje:

  • projektowanie wnętrz komercyjnych
  • projektowanie wnętrz prywatnych
  • projektowanie architektoniczne
  • projektowanie mebli

HOMESTAGING
Przygotujemy Państwa dom, mieszkanie lub apartament do sprzedaży lub wynajmu z maksymalnym zyskiem. Podkreślając jego najlepsze cechy i jednocześnie maskując wady sprawimy, że stanie się bardziej atrakcyjny dla szerszej rzeszy potencjalnych nabywców. Jesteśmy akredytowanymi Home Stagerami Home Stagers Network Polska

Jak tylko zdecydują się Państwo na naszą ofertę prosimy o kontakt telefoniczny:
tel. 602 360 944, 728 351 919

!nterior Dorota Żochowska
!nterior Dorota Żochowska
!nterior Dorota Żochowska
!nterior Dorota Żochowska