Katalog Firm i Instytucji Wróć

MZX Global Sp. z o.o.

ul. Branickiego 31A

15-085 Białystok

tel.85 677 70 70

www.mzxglobal.pl
biuro@mzxglobal.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.30
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Firma MZX Global jest dystrybutorem sprzętu do monitoringu przemysłowego i domowego, a także akcesoriów sieciowych oraz instalacyjnych.

MZX Global zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości kamer oraz rejestratorów marki MZX, której jest wyłącznym dystrybutorem. Dzięki wykorzystaniu przyjaznego użytkownikowi i intuicyjnego interefejsu każdy może samodzielnie stworzyć swoje centrum monitoringu.

Rozwiązania oferowane przez firmę MZX Global idealnie sprawdzają się w zapewnianiu bezpieczeństwa zarówno Państwa domu, garażu, działki, jak i sklepu, biura czy hali przemysłowej. Dzięki prostocie użytkowania zestawów MZX cieszą się dużym zaufaniem i popularnością zwłaszcza wśród właścicieli domów oraz działek. Wieloletnie doświadczenie i bogaty asortyment pozwala nam współpracę z dużymi firmami zajmującymi się profesjonalną instalacją monitoringu przemysłowego.

Jeżeli będą Państwo mieli jakiś problem z konfiguracją lub użytkowaniem systemów MZX, to mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania profesjonalnego wsparcia technicznego. Kamery i rejestratory MZX są wspaniałym połączeniem niskiej ceny oraz wysokiej jakości. W naszej siedzibie mogą Państwo skorzystać z doświadczenia naszych wykwalifikowanych sprzedawców i stworzyć zestaw, który doskonale spełni Państwa wymagania.

Zapraszamy!
MZX Global „Technology guarantees safety

MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.