Katalog Firm i Instytucji Wróć

MZX Global Sp. z o.o.

ul. Branickiego 31A

15-085 Białystok

tel.85 677 70 70tel.537 676 747tel.537 171 787

www.mzxglobal.pl
biuro@mzxglobal.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.30
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma MZX Global jest dystrybutorem sprzętu do monitoringu przemysłowego i domowego, a także akcesoriów sieciowych oraz instalacyjnych.

MZX Global zajmuje się dostarczaniem łatwych w obsłudze kamer i rejestratorów marki ZxTech, której firma jest jedynym polskim dystrybutorem. Dzięki zastosowaniu prostego interfejsu oraz systemu mogą Państwo bez problemu samemu zamontować, skonfigurować oraz wykorzystać zestaw ZxTech do monitoringu swoich obiektów.

To nie jest istotne czy zajmują się Państwo profesjonalną instalacją monitoringu, chcą Państwo stworzyć monitoring swojego sklepu lub zapewnić bezpieczeństwo Państwa działce, monitoring ZxTech będzie idealnym rozwiązaniem praktycznie dla każdego użytkownika. Dzięki prostocie użyktowania zestawy ZxTech cieszą się największą popularnością wśród właścicieli domów i działek, jednak współpracujemy także z dużymi firmami zajmującą się instalacją profesjonalnego monitoringu przemysłowego. Jeżeli są Państwo stałymi klientami, to posiadamy także rozbudowany system rabatowy.

Jeżeli będą Państwo mieli jakiś problem z konfiguracją lub użytkowaniem systemów ZxTech, to mogą Państwo skontaktować się z nami w celu uzyskania profesjonalnego wsparcia technicznego.
Kamery i rejestratory ZxTech są wspaniałym połączeniem niskiej ceny oraz wysokiej jakości. Możliwe jest także skonstruowanie i skompletowanie zestawu w naszej siedzibie firmy z pomocą wykwalifikowanego specjalisty, który przeanalizuje wszystkie wymagania i dobierze najlepszy możliwy sprzęt w najniższej cenie.

Zapraszamy!

MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.
MZX Global Sp. z o.o.