Katalog Firm i Instytucji Wróć

Multi Windows Salon Stolarki Otworowej

ul. Białostocka 104A/U1

16-010 Wasilków

tel.698 667 287tel.85 733 35 00

www.multiwindows.com.pl
multiwindows@handel.com.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00, SOB: 9.00 - 13.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

MULTI WINDOWS to firma, która powstała na bazie szeregu doświadczeń zdobytych w branży stolarki otworowej. Dzięki uzyskanej przez lata wiedzy i pasji do pracy z klientem, staramy się być dla Państwa dobrym doradcą na każdym etapie Waszych inwestycji. W swojej bogatej ofercie posiadamy szereg produktów i usług, dodatków oraz rozwiązań technologicznych, tak abyśmy mogli sprostać wymaganiom każdego klienta. Staramy się nadążać za trendami rynku, jednocześnie przestrzegając wymagań technicznych, jakie nam dzisiaj stawia. Równocześnie wyglądamy w przyszłość, tak aby z potrzebami klienta być zawsze na bieżąco.

W swojej ofercie posiadamy okna PCV, okna drewniane, drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, systemy aluminiowe, bramy garażowe i przemysłowe wraz z automatyką, rolety zabezpieczające, osłony wewnętrzne, parapety oraz szereg innych dodatków. Rozwiązania dopasowujemy na każdą kieszeń.

Do naszych głównych partnerów należą takie firmy jak KOMSTA, WINDOWS 2000 lub BEDITOM. Posiadamy również takie produkty jak PORTA, POL-SKONE, DRE, CENTURION, WIKĘD, DELTA. W celu zapoznanie się szczegółowo z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, profil na Facebooku lub do kontaktu z nami drogą e-mail lub telefoniczną. Będzie nam miło gościć Państwa w naszych progach, gdzie jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, co mamy nadzieje, zaowocuje współpracą w zakresie kompleksowej obsługi Waszych inwestycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
biuro.multiwindows@handel.com.pl