Gdzie zjeść / Kawiarnia, cukiernia, lodziarnia Wróć

MOCCA - LODY TAJSKIE, KAWIARNIA

ul. Wysockiego 67

15-168 Białystok

tel.698 831 964

www.kawiarniamocca.pl
mocca@kawiarniamocca.pl
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 20.00, NIEDZ: 10.00 - 20.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: radio
Kuchnia: lody tajskie, ciasta, świeżo wyciskane soki
Minimalna cena dania: 11 zł - kawa Frappe

Kawiarnia MOCCA została stworzona z miłością i pasją młodych ludzi. Tutaj znajdziecie najlepiej zbalansowany smak espresso, które jest podstawą każdej kawy. Nasza kawa parzona jest ze świeżo zmielonych ziaren wypalanych przez polską palarnię. Baristki łącząc pasję i umiejętności zdobyte na szkoleniach, wydobywają z kawy najlepszą esencję smaku. U nas nie tylko rozpłyniesz się w smaku ESPRESSO, ale również w kawach MOCCA, MOCCA GOLD - wyjątkowej kawie z czekoladą, bitą śmietaną oraz ulubionym dodatkiem np. Oreo, Kinder Bueno, Bounty, LATTE, LATTE Z SYROPEM HOME MADE, CAPPUCCINO, FRAPPE, FRAPPE PLUS, ICE LATTE, ICE LATTE PLUS, ESPRESSO TONIC.

MOCCA jest miejscem, gdzie nie tylko kawę znajdziecie. Posiadamy 12-naście smaków herbat - wybranych specjalnie do naszej kawiarni. Sposób podania herbaty jest u nas rytuałem. Każdą herbatę parzymy w zaparzaczu LARGO w odpowiedniej dla niej temperaturze i czasie, co powoduje, że herbata jest aromatyczna. Herbatę podajemy w dwóch odsłonach na gorąco oraz na cieplejsze dni w wersji mrożonej.

Spróbujecie u nas również LEMONIADY - powstają one na bazie syropu, który przygotowujemy sami, ŚWIEŻO WYCISKANE SOKI, SHAKE w różnych smakach.

W towarzystwie tak wyśmienitych kaw , herbat i napojów muszą się znaleźć oczywiście SŁODKOŚCI. Zajrzyjcie do nas na SERNIK MIĘTOWY - przygotowywany tylko i wyłącznie dla nas, SZARLOTKĘ, TARTY OWOCOWE, MUFFINY oraz wiele innych deserów. Nasza specjalnością są również LODY TAJSKIE -niezwykłe widowisko przykuwające uwagę, tworzenie przepysznych lodów odbywa się na specjalnej płycie mrożącej z połączenia bazy śmietankowej lub czekoladowej z dowolnymi dodatkami (np. Oreo, Nutella, Kinder Bueno). Lody Tajski są naturalne i zdrowe, a Goście sami decydują o ich smaku. Podawane są w kubeczkach z dodatkiem sosu oraz biszkopta.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CaffeMocca/

Zapraszamy!

MOCCA - LODY TAJSKIE, KAWIARNIA
MOCCA - LODY TAJSKIE, KAWIARNIA
MOCCA - LODY TAJSKIE, KAWIARNIA
MOCCA - LODY TAJSKIE, KAWIARNIA