Katalog Firm i Instytucji Wróć

Meble Sosnowski - Zakład Stolarski - Play Wood

Zastawie I 23

16-070 Choroszcz

tel.501 454 377

www.meblesosnowski.bialystok.pl
meble.sosnowski@wp.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zakład Stolarski Jerzy Sosnowski to firma, która od 1989 roku zajmuje się produkcją mebli na rynku Polskim, od 2003 roku obszar naszych działań rozszerzył się o Skandynawię, głównie o rynek Norweski (firma Byggtjenester Sosnowski). Tworzymy meble najwyższej jakości, przez co spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ciągłe podążanie za najnowszymi trendami oraz nasze doświadczenie jest gwarancją, że wyprodukowane przez nas meble trafią we wszystkie gusta naszych klientów.

Zajmujemy się produkcją:

  • mebli kuchennych,
  • mebli sypialnianych, 
  • mebli do salonu, 
  • mebli do łazienek, 
  • wszelkiego rodzaju zabudów. 

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów w różnych wariantach cenowych i wizualnych. Służymy także fachową i rzetelną poradą.

Zapraszamy do naszej galerii z realizacjami http://www.meblesosnowski.bialystok.pl/realizacje/ oraz na stronę https://play-wood.eu/

W Play-Wood udowadniamy, że sklejka to najgenialniejszy materiał we współczesnym designie.

Play-Wood wprowadza na rynek kolekcję nowoczesnych mebli ze sklejki i płyt laminowanych. Pokazujemy, że dzięki odpowiedniemu kształtowaniu bryły mebli i starannie dobranym kolorom te dwa materiały okazują się bezkonkurencyjne. Projektanci Play-Wood komponują z nich meble o ciekawej, minimalistycznej formie, dopasowanej do oczekiwań koneserów współczesnych aranżacji wnętrz.

Meble produkowane ze sklejki wyróżniają się idealnie gładką powierzchnią matową lub błyszczącą i niemal nieograniczoną gamą kolorów. Materiał ten zapewnia jednocześnie biurkom, szafkom i komodom wysoką trwałość. Jest też przyjazny dla środowiska – powstaje z naturalnego drewna niemal bez strat materiałowych w procesie produkcji.