Katalog Firm i Instytucji Wróć

Max Dance. Studio Tańca

Al. Piłsudskiego 8/1

15-445 Białystok

tel.85 676 18 12tel.500 204 400

www.maxdance.pl
biuro@maxdance.pl
Czynne: kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

STUDIO TAŃCA MAX DANCE to miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.
Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Siedziba naszego studia znajduję się w samym centrum miasta, co umożliwia Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.
W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia, oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych.
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i udział w wielu tanecznych szkoleniach i warsztatach sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość poznawania kultury tanecznej całego świata.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO - DLA PAR
Na kursach podstawowych realizowany jest Światowy program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej. Nauką objęte są tańce standardowe-walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive bachata.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO-DLA SINGLI
Jeśli chcesz nauczyć się tańca towarzyskiego a nie masz partnera lub partnerki, to właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten kurs. W programie kursu znajdują się tańce: standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński) i latynoamerykańskie: salsa, cha cha, jive, bachata oraz podstawy tańca użytkowego. W trakcie zajęć odbywa się zmiana partnerów.

LATINO SOLO
To niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich: samby salsy, bachaty, rumby, cha chy, jive'a oraz pasodouble.

SALSA SOLO
Daj ponieść się gorącym latynoskim rytmom! To taniec dla każdego, ponieważ łatwo nauczyć się jej podstaw, a potem stopniowo doskonalić umiejętności.

TANIEC BRZUCHA
Tradycyjny arabski taniec kobiet, wyzwalający to, co najbardziej uwodzicielskie i zmysłowe. Ta forma ruchu rozwija mięśnie kręgosłupa, rozluźnia stawy bioder, miednicy, ramion oraz szyi. W tańcu wykorzystuje się przepiękne orientalne ozdobne pasy.

ZUMBA
To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem.

SEXY DANCE
Nigdy więcej nudy. Fitness czy siłownia to już historia. Zajęcia oparte są na układzie choreograficznym, w które wplatane są niezwykle kobiece oraz bardzo zmysłowe ruchy. Zajęcia wzmacniają i rozciągają mięśnie, spala się kalorie a przede wszystkim uczy się seksownego sposobu poruszania..

DANCEHALL
Dancehall to taniec pochodzący ze słonecznej i tętniącej życiem Jamajki. Charakteryzuje się energicznymi ruchami bioder, klatki piersiowej i pośladków.

HIP-HOP
Hip hop to technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe takie jak locking, popping, Funk. Jej upowszechnianiu sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców kręgu muzyki hip hop, soul, r'n'b, pop.

TWERK
Styl tańca, który jest połączeniem hip hopu oraz dancehall''u. Określa charakterystyczny kobiecy ruch polegający na bardzo wyrazistym potrząsaniu pośladkami. Na zajęciach poznajemy tajniki poruszania biodrami, uczymy się izolacji. Bazą są ćwiczenia wzmacniające mięśnie nóg i pośladków.

JAZZ
Taniec jazzowy to jeden z najpopularniejszych stylów tanecznych, który nieodłącznie kojarzy się z konwencją teatru muzycznego. Charakterystyczne cechy jazzu to: pulsacja swingowa, kształtująca indywidualny, wewnętrzny rytm, niezależny od akompaniamentu muzycznego oraz policentryzm, czyli izolowanie poszczególnych części ciała tak, by móc poruszać nimi niezależnie. Ekspresyjne użycie rąk, ramion i nóg; obroty i podskoki - to wszystko odgrywa dużą rolę i pomaga w budowaniu silnych a jednocześnie płynnych, gładkich i bardzo technicznych układów.
Streching
To kombinacja ćwiczeń wzmacniających całe ciało w połączeniu z intensywnym rozciąganiem. Jeśli szukasz dynamicznego pełnego podskoków treningu – te zajęcia nie będą w Twoim guście. Tu stawiamy na wsłuchanie się w swoje ciało i wyciszamy poprzez specjalnie ułożoną sekwencje ćwiczeń. Powoli poznajemy i zwiększamy możliwości swojego ciała. Taki trening jest doskonałym uzupełnieniem innych ćwiczeń. Może też występować samodzielnie bo zwiększa siłę i wydolność organizmu. Streching zwiększa napływ krwi do mięśni i rozluźnia, przyspieszając regenerację i spalanie tkanki tłuszczowej; powiększa ruchomość stawów, dzięki czemu zachowujesz prawidłową sylwetkę i nabierzesz sprawności.

PILATES
Pilates to forma ćwiczeń fizycznych, która sprzyja utrzymaniu równowagi w organizmie. Ćwiczenia powinny być wykonywane w rytm oddechu. Ćwiczenia pilates przywracają dobre samopoczucie i pomagają się zrelaksować. Pilates to forma ćwiczeń, która aktywizuje i modeluje całe ciało. Dzięki niemu wszystkie mięśnie poddają się rozciąganiu, spinaniu i ponownemu rozciąganiu. Najważniejszy w technice pilatesu jest fakt, że skupia się ona nie tylko na największych mięśniach, ale też na tych mniejszych.

DISCOFOX
Discofox to taniec użytkowy, w Polsce przyjęła się także nazwa „dwa na jeden” (2 na 1). DiscoFox możemy tańczyć prawie do każdej muzyki dyskotekowej, niezależnie od jej tempa. Kroki i przejścia taneczne tego tańca to kompilacja wielu styli tanecznych, zawiera elementy samby, salsy, cha-cha-cha, rock and rolla a nawet jazz, dzięki temu jest ciekawy i nieskomplikowany zarazem. DiscoFox to taniec użytkowy, którego największą zaletą jest uniwersalność, gdyż może być tańczony praktycznie do każdej muzyki i na każdej imprezie.

Honorujemy karty MULTISPORT PLIS, MULTISPORT KIDS, FITPROFIT, FITSPORT, OK SYSTEM i FITFLEX.

Max Dance. Studio Tańca
Max Dance. Studio Tańca
Max Dance. Studio Tańca
Max Dance. Studio Tańca