Katalog Firm i Instytucji Wróć

Malowanie proszkowe, spawanie Wega-color

ul. Hetmańska 44

15-727 Białystok

tel.604 088 895

www.wegacolor.pl
biuro@wegacolor.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma Wega-color

Charakteryzujemy się kompleksowością wykonywanych usług.

Oferujemy usługi malowania proszkowego elementów:

  • malowanie elementów stalowych,
  • malowanie elementów z aluminium,
  • malowanie elementów ocynkowanych,
  • malowanie elementów metalowych takich jak lakierowanie stelaży, szafek, regałów metalowych, profili blach i rynien, kasetonów reklam, mebli sklepowych, przemysłowych, ogrodowych, grzejników, felg, itp.

Elektrostatyczne pokrywanie farbami proszkowymi jest nowoczesną metodą malowania, dostosowaną do obecnych światowych wymagań. Technologia ta jako jedna z najlepszych pozwala uzyskać powłokę spełniającą zarówno funkcje dekoracyjne, jak i ochronne (ochrona metalu przed korozją). Zalety te powodują wypieranie z użycia tradycyjnego do tej pory malowania farbami rozpuszczalnikowymi, które nie zapewnią jakości i trwałości nałożonej powłoki. Kolorystyka stosowanych przez naszą firmę farb proszkowych oparta jest na systemie RAL i dodatkowo wzbogacona o szereg kolorów oraz powierzchni nietypowych (soft, imitacje materiałów naturalnych) będących poza tym systemem.

Przeprowadzane w latach wcześniejszych testy jakościowe powierzchni malowanych przez naszą kadrę potwierdzają wyśmienitą jakość wykonanych przez naszą firmę powłok lakierniczych stalowych elementów poddanych kompleksowej usłudze malowania podkładem cynkowym i farbą nawierzchniową. W naszej firmie stosujemy testowanie jakości powierzchni malowaniej.

Maksymalne wymiary konstrukcji przeznaczonych do malowania proszkowego:
- Linia I - długość 3 m x szerokość 1,2 m x wysokość 1,5 m
- Linia II - długość 4,2 m x szerokość 1,5 m x szerokość 1,8 m

Zapewniamy terminowe wykonanie usługi malowania proszkowego, wykonujemy na specjalne zamówienie ogrodzenia metalowe z usługą malowania, konstrukcje stalowe, balustrady w niestandardowych kolorach oraz patynowane. W krótkim czasie realizujemy zamówienia wielkoseryjne oraz nietypowe takie jak metaloplastyka użytkowa, spawanie i wykonywanie automatyki do bram, kompleksowe wykonanie ogrodzeń posesji wraz z montażem ogrodzeń malowanych, balustrad, daszków wiatrołapów malowanych według gustów klientów.

Malowanie proszkowe, spawanie Wega-color
Malowanie proszkowe, spawanie Wega-color
Malowanie proszkowe, spawanie Wega-color
Malowanie proszkowe, spawanie Wega-color