Gdzie na wynos / Jedzenie na telefon Wróć

MALIBU'S

ul. Wschodnia 3

15-158 Białystok

tel.85 676 00 77tel.608 800 610

www.malibu.bialystok.pl
biuro@malibus.bialystok.pl
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:
Zamówienia na wynos: 085 676 00 77
Opłata za dowóz: GRATIS na terenie miasta
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Nie
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Nie
Kuchnia: polska, kuchnia domowa

Oferujemy posiłki na wynos, a także realizujemy najprzeróżniejsze zamówienia dań i potraw na indywidualne życzenie klienta wedle jego upodobań.

Wesela, bankiety itp.

Posiadamy klimatyzowaną salę okolicznościową, gdzie przy naszzej pomocy zorganizujesz wesele, studniówkę, bankiet, komunię, chrzciny, stypę czy też jakiekolwiek inne przyjęcie okolicznościowe. Wszystkiemu będzie towarzyszyć przytulny klimat, elegancki wystrój i profesjonalna obsługa.

Na życzenie przygotujemy specjalnie dobrane menu, które mamy nadzieję, iż w pełni zadowoli naszego Klienta pod względem kulinarnym a także finansowym. Twoi goście na długo zapamiętają Twoje przyjęcie, gdyż czas ten spędzą milej niż można było się spodziewać.

Sala pomieści do 150 osób, posiada ciepły, brzoskwiniowy kolor, w połączeniu z wyszukaną dekoracją tworzy spójną całość, która będzie niezapomniana, a odbywające się przyjęcie zostanie zapisane w pamięci jako wyjątkowe.

Dodatkowo 2 sale na 160 osób (kolor zielony) oraz 2 sale na 90 osób (kolor różowy).

Z nami masz pewność, iż Twoja impreza się uda, a to wszystko przez doskonałą obsługę, która dopilnuje najdrobniejszych szczegółów i zapwni doskonałą atmosferę. Dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony.

Zajazd Mońki
motel/restauracja/bar
Mońki, ul. Sportowa 1
tel. 669 444 666

Satysfakcja gwarantowana!

MALIBU'S
MALIBU'S
MALIBU'S
MALIBU'S