Katalog Firm i Instytucji Wróć

Madom Salon podłóg i drzwi

ul. Składowa 12

15-399 Białystok

tel.85 663 32 02tel.504 034 534tel.516 797 306

www.madom.com.pl
madom@onet.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

MADOM - WYMIERZYMY, PRZYWIEZIEMY, ZAMONTUJEMY!

W salonie MADOM na klientów czeka ponad 200 wzorów podłóg laminowanych Classen i drewnianych: Boen, Tarkett, Royal Floor, Baltic Wood, Barlinek, Finish Deska, Finish Parkiet i podłogi Złoty Sęk oraz powyżej 100 kolekcji skrzydeł drzwiowych produkowanych przez koncern Classen: Pol-Skone, Porta, DRE, Invado Voster, Stolwax. Asortyment ten jest ciągle wzbogacany o nowe modele drzwi i wzory podłóg. W ofercie podłóg znajdują się również ciekawe kolekcje Balterio, Berry Floor, a także drewniane parkiety lite, podłogi warstwowe Barlinek czy Finish Parkiet.

Punkt oferuje także pełen wybór akcesoriów wykończeniowych, takich jak listwy przypodłogowe, podkłady, listwy wykończeniowe, ościeżnice, sztukaterie, a także parapety podokienne wewnętrzne i zewnętrzne z PCV, konglomeratu, drewniane, podsufitki i inne materiały wykończenia wnętrz.

Klienci salonów mogą liczyć także na fachowe doradztwo - konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, które pomogą w odnalezieniu odpowiednich produktów dostosowanych do potrzeb każdego klienta.

MADOM oferuje firmowy montaż zakupionych materiałów. Główną zaletą takiego zakupu jest obniżona stawka VAT 8% , ale przede wszystkim fachowe i czyste wykonanie, oraz gwarancja potwierdzona umową.

Nasza oferta:

PANELE PODŁOGOWE
Dostępne podłogi laminowane charakteryzuje przede wszystkim bogata kolorystyka i różnorodności wzorów. Podkreślają indywidualny charakter każdego pomieszczenia, doskonale potrafią dopasować się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

PODŁOGI DREWNIANE
Naturalne piękno emanujące z drewnianych podłóg, nadaje otoczeniu ciepły i szlachetny wygląd oraz wyjątkowy charakter. Wyrafinowana jakość i wyszukany smak stosowanych kompozycji roztacza atmosferę ponadczasowości.

DRZWI
Skrzydła drzwiowe marki Classen to połączenie ciekawego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania. To także duży wybór kolekcji i wchodzących w ich skład modeli oraz szeroka gama atrakcyjnych dekorów od popularnych, aż po nowoczesne.

AKCESORIA
Klamki, zamki, listwy, wykończeniowe, podkłady podłogowe.

Na wszystkie pytania odpowie Państwu nasz wykwalifikowany personel. Każdemu z potencjalnych nabywców służymy radą i pomocą.

Z firmowym montażem taniej!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Madom Salon podłóg i drzwi
Madom Salon podłóg i drzwi
Madom Salon podłóg i drzwi
Madom Salon podłóg i drzwi