Gdzie posiedzieć / Klub Wróć

M7 CLUB

ul. Malmeda 7

15-440 Białystok

tel.85 746 01 29tel.508 508 408

www.m7club.pl
info@m7club.pl
Czynne: CZW: 21.00 - 5.00, PT - SOB: 21.00 - 5.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Nie
Muzyka: House, electro house, fresh hits, dance 80' 90' new edition
Marki piwa: beczkowe: Żywiec, Warka
butelkowe: Heineken, Desperados, Corona, Żywiec, EB
Kuchnia: Europejska

Pod względem architektury wnętrza M7 to obecnie jeden z najbardziej nowoczesnych klubów w Polsce. Posiada oryginalny designerski wystrój z czarnym, błyszczącym szkłem i czerwonymi kanapami. W klubie znajduje się również chillout. Jego wystrój jest bardziej kameralny: podzielone kanapy stwarzają intymny nastrój, ściany pokryte oryginalną tapetą, a podłoga - wyłożona wykładziną. Wejście do chiloutu jest kontrolowane kartą, którą otrzymuje osoba korzystająca z niego. Dodatkowo w pokoju znajduje się bar, który może zostac udostępniony klientom i wyposażony w dowolne gatunki alkoholi i napojów. Rezerwacja chillautu jest możliwa online. Dodatkowo wynajęcie baru należy uzgodnić z menadżerem klubu.

Dzięki doskonałym materiałom i odpowiedniemu podświetleniu w technologii LED/RGB możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru wnętrza. Zastosowanie innowacyjnych technologii umożliwia zmianę barwy (aż 16 tys. odcieni!) w zależności np. od rodzaju granej muzyki.

Klub posiada jeden z najnowocześniejszych systemów nagłośnienia - system Polaudio. Głośniki zainstalowane w lokalu zostały wykonane na specjalne zamówienie, a dzięki temu uzyskano doskonałą jakość dźwięku, dostosowaną optymalnie do warunków klubu.

Bar - wykonany z czarnego granitu - jest podświetlany diodami LED. Część baru jest obniżona i przystosowana również do tańczenia. Stoliki są podświetlone diodami LED/RGB, przez co można nadać im dowolny kolor. W blatach stolików umieszczone są monitory LCD. Dzięki zainstalowaniu ich w stolikach goście mają możliwość oglądania didżeja przy pracy, nawet gdy nie jest on w zasięgu ich wzroku.

Stanowisko didżeja jest wykończone czarnym szkłem z wbudowanym 50-calowym monitorem. Za stanowiskiem znajduje się ekran wykonany w innowacyjnej technologii LED, na którym wyświetlane są wizualizacje. Naprzeciw konsolety znajduje się podświetlana podłoga do tańczenia. Posiada ona najnowocześniejszą technologię wyświetlania wizualizacji (nawet zdjęć czy filmów) - podobną technikę wykorzystano podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie. W klubie M7 zainstalowane są dwie kamery - jedna skierowana jest na didżeja, druga - na bawiących się na parkiecie ludzi. Ekran zewnętrzny przekazuje bezpośredni obraz wnętrza klubu i trwającej imprezy.

Parkiet oświetla 6 ruchomych głowic firmy Robe AT 170, znajduje się również 8 Mega Bar PRO. Są to urządzenia LED Wash - ze swoimi funkcjami, takimi jak color chase (śledzenie), stroboskop, miksowanie kolorów i wieloma innymi są idealne na każdy event. W klubie zamontowany jest diodowy sufit i dwa LED PowerPod. Oświetlacze zbudowane są z 12 diod 1W, co daje efekt światła rozmytego lub skupionego.

Zapraszamy

M7 CLUB
M7 CLUB
M7 CLUB
M7 CLUB