Katalog Firm i Instytucji Wróć

LM Nieruchomości

ul. Piasta 16

15-044 Białystok

tel.85 811 07 47

www.lmnieruchomosci.com.pl
nieruchomosci.lm@gmail.com
Czynne: PN - PT: 7.00 - 15.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma LM NIERUCHOMOŚCI Michał Maciorowski weszła na rynek stosunkowo niedawno. Jednakże ludzie w niej pracujący mają wieloletnie doświadczenie (od 1990 r.). Na przestrzeni lat wypracowaliśmy solidne fundamenty dla swojej działalności i bogate doświadczenie. 

Zatrudniamy sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrę licencjonowanych zarządców nieruchomości, pośredników w obrocie nieruchomościami, inżynierów budownictwa, księgowych posiadających państwową licencję. Współpracujemy z Kancelariami Radców Prawnych, Inspektorami Nadzoru i wieloma firmami z branży ogólnobudowlanej, elektrycznej, sanitarnej, a także sprawdzonymi firmami sprzątającymi, ochroniarskimi czy zajmującymi się projektowaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

Nasi pracownicy przynależą między innymi do:

  • Podlaskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości;
  • Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości;
  • Stowarzyszenia Polskich Energetyków;
  • Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa;
  • Stowarzyszenia Księgowych;

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu i likwidacji problemów wynikających z wieloletnich zaniedbań w zakresie administracyjno - zarządczym.

Zaufało nam wiele Wspólnot Mieszkaniowych z terenu Białegostoku, z większością z nich współpracujemy (jako zarządca personalnie) już od lat. Administrujemy budynkami zarówno zabytkowymi, znajdującymi się pod opieką konserwatora, jak i nowopowstałymi budynkami oraz zespołami budynków na osiedlach w rozwijających się dzielnicach miasta. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę i problematykę wszystkich rodzajów nieruchomości, co pozwala uczynić naszą ofertę bardziej elastyczną i korzystną dla klienta.

Polecamy Państwu także nasze oferty z zakresu obrotu nieruchomościami, zarządzania najmem oraz kompleksowych usług budowlanych.

LM Nieruchomości