Katalog Firm i Instytucji Wróć

Lingua - Szkoła Językowa - Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego

ul. Pierasze 1

15-161 Białystok

tel.507 063 332

www.lingua.bialystok.pl
biuro@lingua.bialystok.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

LINGUA -Szkoła Językowa - Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego

Szkoła Językowa
Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów językowych z angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasza szkoła posiada akredytację Kuratora Oświaty. Kursy skierowane są do osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzone są one przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Nasza szkoła należy do sieci szkół TELC. Organizujemy zajęcia przygotowujące do egzaminu TELC, który następnie można zdawać w naszej siedzibie. Egzaminy te przeznaczone są dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku szkolnym. Poziom naszych kursów językowych oraz nasza profesjonalność potwierdzona jest realizacją wielu szkoleń językowych współfinansowanych ze środków UE.

Oferujemy KURSY JĘZYKOWE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UE dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dofinansowanie wynosi do 80% kosztów szkolenia.

Nasze zalety:

  • profesjonalizm
  • wykwalifikowana i doświadczona kadra
  • weryfikacja zdobytej wiedzy
  • zróżnicowane metody nauczania i angażujące zajęcia
  • małe grupy (od 5 do 10 osób)
  • lokalizacja w centrum miasta przy przystanku autobusowym i parkingu

Zajęcia dla dzieci z nauką języka angielskiego

Proponujemy sprawdzoną już przez nas formę łączenia nauki języka angielskiego i rozwijania zdolności artystycznych Państwa dzieci. Zajęcia prowadzą nasi doświadczeni nauczyciele jęz. angielskiego oraz opiekunowie przedszkolni.

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat na zajęcia sobotnie trwające 2 godz. 15 min. W ramach tych zajęć prowadzone będą 45-minutowe zajęcia z języka angielskiego. Pozostałe 1,5 h przeznaczone będzie na zajęcia mające na celu rozwój Państwa dziecka. Zajęcia te obejmować będą gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne oraz muzyczne.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE z języka angielskiego
Dokumenty takie jak akty własności samochodów, akty urodzenia, ślubu, świadectwa, dyplomy, itp. tłumaczone są na następny dzień bez dodatkowych opłat. Stałym klientom i przy większych zleceniach oferujemy zniżki. Istnieje możliwość przesyłania dokumentów do tłumaczenia pocztą elektroniczną (adres e-mail: biuro@lingua.bialystok.pl). Dokumenty można złożyć do tłumaczenia w dwóch miejscach: ul. Pietrasze 1 (Szkoła Językowa LINGUA) i ul. Niemeńska 132.

Bliższe informacje, cennik oraz zapisy online na kursy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego tel. 507-063-332 i mailowego: biuro@lingua.bialystok.pl

Lingua - Szkoła Językowa - Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego
Lingua - Szkoła Językowa - Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego
Lingua - Szkoła Językowa - Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego