Kino, teatr

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

Kultura Dostępna Planeta Singli 2

2019-04-18
Termin: 2019-04-18
Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

KULTURA DOSTĘPNA W KINACH jest kolejnym elementem realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego programu KULTURA DOSTĘPNA.

Godz. 13.00 i 18.00
Bilet: 10 zł.

18 kwietnia 2019 zapraszamy na film Planeta Singli 2.

„Planeta Singli 2” to – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Eksplozja humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Związek Ani (Więdłocha) i Tomka (Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Miejsce imprezy