Katalog Firm i Instytucji Wróć

Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl

ul. Kolejowa 12E

15-701 Białystok

tel.85 674 36 19

www.TaniaKsiazka.pl
sklep@taniaksiazka.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 19.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl to jeden z największych biznesów e-commerce funkcjonujących w północno-wschodniej Polsce. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Białegostoku. Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą starannością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka zyskała aprobatę setek tysięcy Klientów, co ma swoje odzwierciedlenie w rozmaitych zestawieniach najlepszych sklepów internetowych w Polsce:

 • 1. miejsce w raporcie Koszyk Roku 2018 - jesteśmy najlepszą księgarnią Internetową w Polsce
 • 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl
 • Otrzymaliśmy Złoty Laur w kategorii “Wybór Użytkownika”  oraz Brązowy Laur w kategorii “Multimedia” w rankingu Ceneo 2018
 • Jesteśmy jednym z laureatów rankingu e-Gazele Biznesu 2018!
 • Otrzymaliśmy wyróżnienie w programie Konsumencki Lider Jakości 2018

Naszą firmę tworzy młody, dobrze zorganizowany zespół. Dbamy o rozwój Podlasia, środowisko, promujemy uczciwą konkurencję oraz niesiemy pomoc potrzebującym - z każdego złożonego zamówienia część środków przekazujemy na rzecz Fundacji Pomóż Im, prowadzącej Hospicjum dla Dzieci.

W ofercie księgarni TaniaKsiazka.pl można znaleźć ponad 760 tys produktów z wielu kategorii tematycznych, zaczynając od podręczników szkolnych i akademickich, literatury pięknej, dziecięcej i kobiecej, poradników, sensacji, kryminałów, poprzez albumy, reportaże, publikacje naukowe, kończąc na ezoteryce, komiksach, książkach fantasy i science-fiction. Oprócz tradycyjnych książek księgarnia proponuje szeroki e-booków, audiobooków, gier, zabawek oraz puzzli. Zasoby produktowe księgarni systematycznie się powiększają.

Mieszkańców Białegostoku zapraszamy do naszej księgarni stacjonarnej. Jako jedni z nielicznych oferujemy w niej produkty w takich samych cenach, jak w sklepie internetowym. Buszując między regałami znajdziecie tu półki: Przeczytaj, zanim obejrzysz, gorące nowości, bestsellery, młodzi czytelnicy, dozwolone do lat 18 - książki dla młodzieży, sensacja i kryminały, kobiety to czytają, książki do 15 zł, prezenty dla książkoholika, czyli czytelnicze gadżety oraz wiele, wiele innych.

Zachęcamy również do składania zamówień w naszym sklepie internetowym z możliwością osobistego odbioru w centrum miasta. Adres:
Kolejowa 12E
Poniedziałek - Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Płatność kartą: TAK

Dbając o finanse klientów księgarnia TaniaKsiazka.pl regularnie proponuje liczne akcje promocyjne, obniżki cenowe, oferty specjalne oraz typowe wyprzedaże. Zniżki takich akcji sięgają nawet 90%!

Na skróty: Dlaczego warto kupować w TaniaKsiazka.pl?

 • Wysoka jakość obsługi: nasi Klienci bardzo wysoko oceniają sposób komunikacji ze sklepem TaniaKsiazka.pl.
 • Szybka i bezpieczna dostawa: zakupy w sklepie TaniaKsiazka.pl charakteryzuje szybka wysyłka oraz solidne opakowanie, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują towar w idealnym stanie!
 • Szeroka oferta: posiadamy produkty z wielu kategorii tematycznych. W ofercie dostępne są książki, e-booki, audiobooki, gry, zabawki oraz puzzle.
 • Liczne akcje promocyjne, obniżki cenowe, oferty specjalne, wyprzedaże oraz stałe rabaty dla aktywnych krwiodawców.
 • Łatwy proces zakupowy - uproszczona ścieżka zakupowa.
 • Znakomita komunikacja ze sklepem: informujemy o postępie realizacji zamówienia i na każdym kroku jesteśmy do Twojej dyspozycji. Można się z nami skontaktować, wysyłając wiadomość e-mail, telefonicznie, a także poprzez czas na stronie sklepu.
 • Rzetelność w informowaniu o dostępności produktów: nasi Klienci dokładnie wiedzą, ile czasu będą czekać na zamówiony towar. O czasie oczekiwania informujemy na kartach produktów.
 • TaniaKsiazka.pl jest sprawdzoną, legalnie działającą firmą: oferujemy możliwość bezpłatnego odbioru osobistego zamówionych produktów.
 • Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów - jesteśmy w gronie najchętniej polecanych sklepów w całej Polsce.
 • Kupując pomagasz: wystarczy, że złożysz u nas zamówienie, bo od każdego sprzedanego produktu przekazujemy część zysku na rzecz Fundacji. Na naszej stronie znajdziesz licznik, na którym można sprawdzić ile funduszy przekazaliśmy do tej pory. Dzięki Wam ta kwota wciąż rośnie!
Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl
Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl
Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl
Księgarnia Internetowa TaniaKsiazka.pl