Biznes

Wróć

Konkurs dla przedsiębiorców. Można głosować na Urzędy Skarbowe

2021-11-24 12:53:37
Po raz 19. wystartował konkurs Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą już oddawać swoje głosy na najlepsze ich zdaniem placówki.
DM
Trwa 19. edycja konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy, który organizowany jest przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową. Przedsiębiorcy wskazują najlepsze ich zdaniem urzędy w kraju. Inicjatywa ma na celu promowanie wysokich standardów obsługi klienta KAS oraz rozwijanie współpracy między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami.

- Naszym celem jest dbanie o rzetelne i terminowe rozliczanie podatków oraz pomaganie w tym przedsiębiorcom. Równie ważna jest dla nas informacja zwrotna od firm i poznanie ich opinii o działaniu urzędów skarbowych. Konkurs jest formą wymiany informacji na temat zasad funkcjonowania administracji i biznesu, a także doświadczeń wynikających z naszych kontaktów. Dzięki takim informacjom dostosowujemy nasze działania do potrzeb i oczekiwań naszych klientów – mówi szefowa KAS Magdalena Rzeczkowska.

Przedsiębiorcy, którzy chcą oddać swoje głosy muszą wypełnić ankietę, w której ocenią jakość obsługi w urzędach oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników danej placówki. Ankiety konkursowe są wypełniane wyłącznie w formie elektronicznej, do 21 grudnia tego roku. Ankieta dostępna jest tutaj: Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy.
Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl