Katalog Firm i Instytucji Wróć

Komandor Białystok SA.

ul. gen. Kleeberga 66

15-691 Białystok

tel.85 662 83 00tel.85 662 83 15

www.komandor.pl
mlukjaniuk@komandor.bialystok.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00, SOB: 8.00 - 13.00

Mapa
Opis:

Firma Komandor od ponad 25 lat oferuje meble najwyższej jakości, które poprzez funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce wiele nagród i wyróżnień. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie stworzyć każdy rodzaj zabudowy do: kuchni, sypialni, przedpokoju, łazienki, salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu czy biura. Nasze produkty są niezbędne tam, gdzie wymagane jest dopasowanie się do już istniejących elementów architektury wnętrza.

Jak wiemy kuchnia to serce każdego domu, przesycone zapachami z dzieciństwa i aromatem porannej kawy . Umeblujemy ją tak, by wszyscy domownicy z uśmiechem rozpoczynali nowy dzień.
Dobrze urządzony przedpokój to czyste i uporządkowane pomieszczenie. Mimo swej małej powierzchni podpowiemy jak ukryć rzeczy źle współgrające z pozostałymi elementami wystroju wnętrza.

Pokój dzienny może stać się najpiękniejszym pomieszczeniem w domu poprzez zastosowanie ciekawych rozwiązań i materiałów. Możemy umieścić tu szafę, komodę, witryny, szafkę RTV oraz stolik kawowy.

W sypialni zabudowa powinna stworzyć niepowtarzalny klimat, ponieważ spędzamy w niej bardzo dużo czasu. Często metraż jest stosunkowo niewielki, ale można urządzić ją tak, by jednocześnie była funkcjonalna i stylowa.

Garderobę montuje się na dowolny wymiar by stanowiła funkcjonalną zabudowę dowolnego pomieszczenia czy wnęki.  Świetne do tego nadają się pomieszczenia pod skosem, na poddaszu, których zaaranżowanie jest dla domowników prawdziwą próbą sił a dla nas pracą, którą wykonamy z łatwością.

Projektując pokój dziecięcy warto dopasować aranżację do charakteru naszej pociechy.  Zasada jest prosta, ten pokój musi być pomysłowy i kolorowy a gdy dziecko podrośnie strefa na zabawki może zostać przekształcona na moduł ubraniowy.

Łazienka to pomieszczenie wymagające szczególnej uwagi podczas planowania. Musimy wygospodarować w niej dużo miejsca na armaturę sanitarną, środki czystości, kosmetyki i ręczniki. Aranżacja łazienki wcale nie jest prosta, gdy do dyspozycji mamy tylko kilka metrów lecz dzięki naszej pomysłowości uzyskuje ona pożądany efekt.

Zabudowa biura dzięki szerokiej gamie kolorystycznej doskonale dostosowuje się do charakteru i klimatu wnętrza każdej firmy. Nowoczesny design sprawi , iż w miejscu pracy poczujemy się docenieni i wyjątkowi.

Zapewniamy:

- szybką realizację zamówienia
- korzystne ceny
- fachowość i najwyższą jakość usług
- aranżację pomieszczeń
- projekt i doradztwo - gratis
- bogatą kolorystykę (400 kolorów płyt a także rattan, lustro, szyba, fornir, mdf lakierowany, akryl, folia, zdjęcie na szkle)
- doradztwo, wycenę, dowóz i montaż sprzętów AGD firmy :Amica, Beko, Bosch, Blanco, Franke, Hotpoint, Kernau, Liebherr, Pyramis, Samsung, Siemens, Smeg, Velge, Whirlpool oraz Zelmer

Nasze propozycje to jedynie podpowiedzi dla Państwa idei, potrzeb i marzeń. Chcielibyśmy aby ich spełnienie stało się po części naszym udziałem.

Zapraszamy do naszych salonów firmowych w Białymstoku:
Komandor, Gen. F. Kleeberga 66, tel.85 66 28 315
C.H. Rynek Sienny, ul. Legionowa 30 lok. 104, tel. 85 742 89 64
C.H. Fasty, ul. Przędzalniana 60, tel. 85 664 39 37

Komandor Białystok SA.
Komandor Białystok SA.
Komandor Białystok SA.
Komandor Białystok SA.