Katalog Firm i Instytucji Wróć

Kolenda Parkiety

ul. Murarska 34

15-256 Białystok

tel.604 334 779

www.kolendaparkiety.pl
biuro@kolendaparkiety.pl
Czynne: Umawianie telefoniczne

Mapa
Opis:

Firma istnieje od 1983 roku. Jej założycielem jest Jan Kolenda, który w 1987 roku uzyskał tytuł Mistrza w rzemiośle posadzkarskim. Początkowo firma działała pod nazwą Zakład Posadzkarsko - Cykliniarski. Z biegiem czasu nazwisko jej właściciela zyskało renomę wśród klientów, kojarząc się z układaniem podłóg drewnianych. Obecnie firma funkcjonuje pod nazwą KOLENDA-PARKIETY.

Wykonujemy usługi w zakresie układania parkietu, desek, mozaiki, paneli podłogowych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wzorów, zarówno tradycyjnych i stylowych, jak również tych najbardziej oryginalnych. Podejmujemy się wykonywania zleceń z wszelkich rodzajów drewna. Pracujemy maszynami najwyższej jakości m.in. firmy Lagler - lidera w dziedzinie obróbki drewna.

Realizujemy zamówienia zarówno w prywatnych mieszkaniach, domach jednorodzinnych jak również w obiektach użyteczności publicznej. Do najbardziej prestiżowych inwestycji, które zrealizowaliśmy możemy zaliczyć kompleksowe wykonanie podłóg drewnianych sali koncertowej, jak również kameralnej Filharmonii Białostockiej, sale Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego przy ul. Sienkiewicza w Białymstoku, w zabytkowym dworku w Tykocinie, w hotelu Branicki w Białymstoku przy ulicy Zamenhoffa oraz w zabytkowej kamiennicy w Krakowie. 

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie łączymy z najnowszymi technologiami wiodących firm w dziedzinie obróbki i konserwacji podłóg. Zlecając prace naszej Firmie, macie Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonanej usługi, a przede wszystkim satysfakcję posiadania ładnej podłogi drewnianej.

kontakt@kolendaparkiety.pl

Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety
Kolenda Parkiety