Katalog Firm i Instytucji Wróć

KOBA Sp. z o.o.

ul. Piastowska 11a

15-207 Białystok

tel.85 333 33 33

www.koba.pl
bok@koba.pl
Czynne: spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług teleinformatycznych. Kadrę firmy KOBA Sp. z o.o. (dawniej KOBA Konrad Baranowski) tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy dbają o najwyższą jakość oferowanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego też stale ją poszerzamy i udoskonalamy. W ramach naszej oferty zapewniamy także wsparcie, nadzór, bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie infrastruktury teleinformatycznej.

Naszym klientom z terenu Białegostoku i okolic oferujemy:
- stały dostęp do Internetu,
- hosting stron www,
- darmowy hotspot
- projektowanie i budowanie sieci teleinformatycznych,
- telefonię stacjonarną,
- serwis komputerowy
- telewizję kablową.

INTERNET
Stały dostęp do sieci internetowej to podstawowa usługa świadczona przez firmę KOBA. Internet dostarczamy poprzez podłączenia kablowe oraz radiowe. Naszą szeroką ofertę abonamentową przygotowaliśmy z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb klientów.

TELEWIZJA
Telewizja cyfrowa 3 Generacji to platforma multimedialna łącząca w sobie cechy mediów internetowych z zaletami telewizji kablowej. Nasi klienci, oprócz bogatej oferty programów telewizyjnych w doskonałej jakości dźwięku i obrazu, otrzymują również szereg użytecznych funkcji, które zwiększają komfort oglądania telewizji.

TELEFON
Naszym klientom umożliwiamy korzystanie z telefonii stacjonarnej, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne. Usługa ta daje możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych do sieci stacjonarnych i komórkowych, w połączeniach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych w atrakcyjnych cenach.

SERWIS KOMPUTEROWY
Jeśli masz kłopoty ze swoim komputerem stacjonarnym lub laptopem i nie możesz samodzielnie rozwiązać problemu to jesteś we właściwym miejscu. Naszym Klientom proponujemy profesjonalne usługi napraw i serwisowania sprzętu. Specjaliści KOBA zapewniają fachowe wsparcie, służą pomocą w naprawie komputerów i urządzeń peryferyjnych oraz wymianę części.
Dzięki wzorowej i długoterminowej współpracy z naszymi dostawcami sprzętu i części zaproponujemy Ci bardzo atrakcyjne ceny usług serwisowych. Korzystając z usług naprawczych lub serwisowych KOBA masz pewność, że oddasz swój sprzęt w ręce prawdziwych ekspertów.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie www.koba.pl.

Można skontaktować się z nami również telefonicznie pod numerem: (85) 333 33 33 lub drogą e-mailową - bok@koba.pl.

KOBA Sp. z o.o.
KOBA Sp. z o.o.
KOBA Sp. z o.o.
KOBA Sp. z o.o.
Wideo

Spot Koba