Kino, teatr

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

Kino z Maluchem w Helios Alfa

2019-04-17
Termin: 2019-04-17
Zapraszamy na seans w ramach projektu „Kino z Maluchem”.

Jest to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Na uczestników seansów czeka szereg udogodnień: przewijak z chusteczkami i pieluszkami w różnych rozmiarach, podgrzewacze do butelek, maty edukacyjne, zabawki. Podczas całego seansu na sali pozostawione są przyciemnione światła (półmrok), dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, panuje wyższa temperatura. Dobór repertuaru jest również przemyślany i dopasowany do specyfiki widowni - na ekranie będzie można obejrzeć dramaty i komedie romantyczne. Po seansie na wszystkich uczestników czekają upominki.

Przed każdym seansem przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci spotkania z ekspertem z zakresu macierzyństwa i pielęgnacji niemowląt. Organizatorzy przygotowali szereg mini warsztatów, wykładów, zajęć oraz ćwiczeń idealnie dopasowanych do specyfiki widzów.

Atrakcja przed seansem:

„Olejowy Raj” zadba o różnorodne zdrowe słodkości oraz herbatę i kawę.

Zapraszamy wszystkie aktywne mamy (również te przyszłe), a także ojców, babcie, dziadków, opiekunki.

17 kwietnia 2019 r. zobaczymy film Przedszkolanka

O filmie
Kiedy Lisa przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany.

Godz. 12.00
Bilety: 17 zł dla rodzica.

Miejsce imprezy