Kino, teatr

Wróć
Uwaga: impreza już się odbyła.

Kino z Maluchem w Helios Alfa

2019-03-20
Termin: 2019-03-20
Zapraszamy na seans w ramach projektu „Kino z Maluchem”.

Jest to oferta przeznaczona dla świeżo upieczonych rodziców oraz kobiet w ciąży. Założeniem, które towarzyszyło nam podczas przygotowań, było udowodnienie, że możliwe jest wyjście do kina z niemowlakiem i obejrzenie ciekawego filmu w komfortowych warunkach, a przy okazji poszerzenie swojej wiedzy z zakresu opieki nad dzieckiem.

Na uczestników seansów czeka szereg udogodnień: przewijak z chusteczkami i pieluszkami w różnych rozmiarach, podgrzewacze do butelek, maty edukacyjne, zabawki. Podczas całego seansu na sali pozostawione są przyciemnione światła (półmrok), dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, panuje wyższa temperatura. Dobór repertuaru jest również przemyślany i dopasowany do specyfiki widowni - na ekranie będzie można obejrzeć dramaty i komedie romantyczne. Po seansie na wszystkich uczestników czekają upominki.

Przed każdym seansem przewidziana jest dodatkowa atrakcja w postaci spotkania z ekspertem z zakresu macierzyństwa i pielęgnacji niemowląt. Organizatorzy przygotowali szereg mini warsztatów, wykładów, zajęć oraz ćwiczeń idealnie dopasowanych do specyfiki widzów.

Atrakcja przed seansem:

„Olejowy Raj” zadba o różnorodne zdrowe słodkości oraz herbatę i kawę.

Zapraszamy wszystkie aktywne mamy (również te przyszłe), a także ojców, babcie, dziadków, opiekunki.

20 marca 2019 r. zobaczymy film Przemytnik

O filmie
Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 90 letni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

Godz. 12.00
Bilety: 17 zł dla rodzica.

Miejsce imprezy