Gdzie zjeść / Fast food Wróć

KFC LEGIONOWA

ul. Legionowa 3

15-167 Białystok

tel.71 386 19 49

www.kfc.pl
kfclegionowa@amrest.eu
Czynne: Nd - Czw 08:00 - 24:00 Pt-Sb 08:00 - 01:00
godz. dostaw: codziennie: 9.00-24.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Zamówienia na wynos: 801 464 646
Minimalne zamówienie: 20zł
Opłata za dowóz: gratis
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Nie
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Marki piwa: Carlsberg
Kuchnia: KFC
Minimalna cena dania: 4,95 zł - Longer

KFC - krótko i na temat

Co to jest Oryginal Recipe®?
Każdy kurczak Kentucky to wyjątkowa uczta: wyśmienite i zawsze świeże kawałki najlepszego polskiego kurczaka: marynowane dla zapewnienia wspaniałej soczystości i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie otoczone są panierką z mieszanki 11 ziół i przypraw. Specjalny proces przygotowania i smażenia dopełnia smaku i aromatu.

Co oznacza nazwa Hot & Spicy ™?
Hot & Spicy to wyśmienite kawałki najlepszego kurczaka, zawsze świeże i soczyste. Wszystkie marynowane są w specjalnie przygotowanej marynacie dla zapewnienia wyjątkowej soczystości i znakomitego ostrego smaku. Podwójnie panierowany kurczak kusi pięknym złoto-brązowym kolorem, kruchą, chrupką skórką oraz wyróżnia się pikantnym smakiem.

Hot & Spicy Strips
HOT & SPICY STRIPS to starannie wyselekcjonowane polędwiczki z kurczaka, pochodzące od najlepszych polskich dostawców. Są starannie marynowane w pikantnej marynacie, oraz podwójnie panierowane dla uzyskania większej chrupkości

Twister
Soczyste pikantne polędwiczki z kurczaka przełożone sałatą lodową z pomidorami, w sosie majonezowym, zakreślone w tortillę. Skuś się na niepowtarzalny smak zakręconego Twistera.

Kurczak Kentucky
Kentucky to jedyny w swoim rodzaju wyjątkowy przysmak. Marynowany i panierowany w łagodnej marynacie i panierce Original Recipe®, a następnie przyrządzany w Smażalnica ciśnieniowej. Pysznego Kurczaka Kentucky znajdziesz między m.in. w zestawie Kentucky i kanapce Filet

Zinger
Zinger to soczysty, pikantny stuprocentowy filet z piersi kurczaka. Jest on specjalnie i starannie dobrany do potrzeb restauracji KFC. Marynowany i panierowany w przyprawach Hot&Spicy.
Czego chcieć więcej?

Kubełki KFC
Naprawdę dużo dobrego. W kubełku masz pod ręką komplet pyszności w wersji XXL. Przygotuj się na wyjątkowo dużą porcje. Zamawiasz, odbierasz i zjadasz. Do dna.

Kukurydza
Kukurydza KFC to kolba złocistej ugotowanej słodkiej kukurydzy, specjalnie wyselekcjonowanej dla potrzeb restauracji KFC. Dla wydobycia głębi smaku jest obtaczana w gorącym maśle, co sprawia, ze wręcz rozpływa się w ustach

ZAPRASZAMY DO NASZYCH RESTAURACJI:
KFC Branickiego - ul. Nowowarszawska 4
KFC Galeria Biała - ul. Miłosza 2
KFC Legionowa - ul. Legionowa 3
KFC Auchan - ul. Produkcyjna 84
KFC Statoil - ul. Jana Pawła  II 56a

KFC LEGIONOWA
KFC LEGIONOWA
KFC LEGIONOWA
KFC LEGIONOWA