Katalog Firm i Instytucji Wróć

Kamieniarstwo. Dariusz Łotowski

Dzikie 45

16-070 Choroszcz

tel.85 719 30 52tel.602 462 142

www.lotowski.pl
dareklotowski@wp.pl
Czynne: PN - PT: 7.00 - 17.00, SOB: 7.00 - 14.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma realizuje projekt pt. Zwiększenie dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa KAMIENIARSTWO Dariusz Łotowski poprzez zakup innowacyjnych maszyn kamieniarskich

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, ponieważ obróbką granitu zajmujemy się od ponad 30 lat. Rodowód naszej firmy sięga lat sześćdziesiątych, a w obecnym kształcie firma istnieje od roku 1989.

Możemy pochwalić się bogatym parkiem maszynowym, co pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane projekty, zbyt trudne dla innych wykonawców. Na uwagę zasługuje fakt, iż produkcja wyrobów odbywa się na terenie zakładu, co daje nam możliwość kontroli procesu produkcyjnego. Status producenta daje naszym klientom poczucie pewności inwestycji oraz bezpieczeństwo realizacji zamówienia. Kolejne lata konsekwentnej polityki rozwoju zaowocowały powstaniem prężnie działającej firmy produkcyjno-usługowej.

Zajmujemy się produkcją nagrobków z granitu, sprzedażą płyt granitowych, produkcją blatów kuchennych i łazienkowych oraz produkcją parapetów. Długoletnie doświadczenie w branży oraz bogaty park maszynowy pozwala nam osiągać znakomite rezultaty.

Posiadamy w ofercie kamień naturalny w różnej kolorystyce i grubościach. Jesteśmy bezpośrednim importerem płyt granitowych z Włoch. Stale współpracujemy z firmami włoskimi, szwedzkimi, francuskimi i fińskimi.
Nowością w naszej ofercie jest duży wybór granitów ukraińskich w blokach, płytach oraz wyrobach gotowych. Począwszy od roku 2008 oferujemy kostkę granitową szarą i kolorową w różnych granulacjach, bogaty asortyment wyrobów z granitu palonego oraz łupki kwarcowe w kilku kolorach.

Staramy się aby materiały, którymi dysponujemy były zawsze najwyższej jakości i posiadały konkurencyjną cenę. Z powodzeniem współpracuje z nami szereg firm kamieniarskich i budowlanych.

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami projektującymi architekturę zewnętrzną i aranżacje wnętrz zarówno dużych obiektów jak i mniejszych domów jednorodzinnych, mieszkań. Chętnie nawiążemy kontakty z producentami mebli kuchennych i łazienkowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz wizyty w siedzibie firmy.
Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Kamieniarstwo. Dariusz Łotowski
Kamieniarstwo. Dariusz Łotowski
Kamieniarstwo. Dariusz Łotowski
Kamieniarstwo. Dariusz Łotowski