Katalog Firm i Instytucji Wróć

JKM Justyna Zaleska - ochrona danych osobowych, zarządzanie placówkami medycznymi

[firma mobilna]

Białystok

tel.511 268 962

www.jk-m.pl
biuro@jk-m.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 17.00
Karty płatnicze: Nie

Opis:

Firma JKM powstała z myślą o ochronie danych osobowych

Dbając o wysoką jakość świadczonych usług nieustannie podnosimy kwalifikację, żeby zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm. Zapewniamy indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta. Nie pracujemy na szablonach.

Wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe zobowiązane są do opracowania
i wdrożenia dokumentacji ochrony danych osobowych. JKM pomaga klientom chronić dane osobowe poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu ochrony danych osobowych i szkolenia. Przygotowujemy dokumentację ODO zgodną z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych dostosowaną indywidualnie do każdego klienta.

Oferujemy opracowanie i wdrożenie:

- Polityki bezpieczeństwa informacji,
- Instrukcji zarządzania systemem informatycznym,
- Ewidencję osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych,
- Upoważnień do przetwarzania danych osobowych,
- Dokumentów pracowniczych (oświadczenia o zachowaniu danych osobowych w poufności),
- Umów powierzenia przetwarzania danych osobowych,
- Innych dokumentów i formularzy związanych z przetwarzaniem danych osobowych (klauzule zgód na przetwarzanie danych osobowych, klauzule informacyjne)

Ponadto oferujemy:

- przeprowadzanie szkoleń,
- przeprowadzenie aktualizacji dokumentacji,
- przygotowanie do wprowadzenia w przedsiębiorstwie wymogów jakie stawia nowe unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), które zacznie obowiązywać od 25 maja 2018 r.

Specjalna oferta dla placówek medycznych

Bieżąca obsługa placówek medycznych (w tym: przygotowanie placówki do kontroli NFZ, PIP, Sanepidu, GIODO, Wojewody, szkolenie z zakresu prowadzenia dokumentacji medycznej, ofertowanie)

Ochrona danych osobowych w placówkach medycznych

Compliance w ochronie zdrowia

System compliance ma zapewnić zgodność działań organizacji z obowiązującymi regulacjami, ochronić organizację przed skutkami złamania obowiązujących norm oraz pomóc w sprawnym prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Ilość wymogów z jaką muszą zmagać się kierownicy podmiotów leczniczych jest przytłaczająca. Częste zmiany przepisów powodują, że można stracić kontrolę nad aktualizacją aktów prawnych, norm, procedur, wymagań i w konsekwencji doprowadzić do strat finansowych i wizerunkowych firmy. Wdrożenie systemu compliance ułatwi prowadzenie przedsiębiorstwa.

Lean Management

Lean Management (szczupłe zarządzanie) to zestaw narzędzi, system zarządzania oraz filozofia, które mogą zmienić sposób organizacji i zarządzanie podmiotem leczniczym.

Wdrożenie szczupłego systemu pozwala poprawić jakość opieki nad pacjentem, skrócić czas oczekiwania na świadczenie. Dzięki zastosowaniu Lean Management możemy poprawić wynik finansowy, jak również efektywność i wydajność posiadanych zasobów. System Lean można stosować zarówno w małych jak i dużych podmiotach leczniczych.

tel. 511 268 962
e-mail: jkmponadstandard@gmail.combiuro@jk-m.pl
www.facebook.com/JKM-ponad-standard-1813614945562073/