Katalog Firm i Instytucji Wróć

Jaga Taxi

ul. Św. Rocha 13/15 lok. 310

15-879 Białystok

tel.85 711 11 11tel.85 745 19 20tel.85 196 61tel.85 196 22

www.taxi7111111.pl
biuro@taxi7111111.pl
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

JagaTaxi zamawiaj w całym kraju pod numerem 19100 w ramach sieci Taxi Polska: www.taxipolska.pl

TAXI 711 11 11 to nowa jakość na rynku usług przewozu osób. Nasz zespół tworzą ludzie doświadczeni, odpowiedzialni, solidni i godni zaufania. Nasze umiejętności są cenione wśród Białostoczan, którzy często wybierają nasz numer 711 11 11 i wciąż powiększają grono stałych klientów.

Poszukujesz solidnego, pewnego i bezpiecznego radio taxi Białystok?

Chcesz mieć pewność, że dojedziesz na czas w każde wskazane miejsce?

Nasze doświadczenie i flota 315 samochodów dają gwarancję podstawienia auta nawet w ciągu 5 minut od zgłoszenia. Jesteśmy najwięksi w mieście - tylu solidnych kierowców nie ma żadna inna korporacja taxi Białystok.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni pod numerami telefonów 711 11 11 oraz 85 745 19 20. Nasze auta czekają na Was również na blisko czterdziestu postojach dedykowanych naszej korporacji. Na lokalizacje postojów wybraliśmy centrum miasta, okolice galerii handlowych, szpitali, oraz dworców. Czekamy wszędzie tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. Jeżeli potrzebna jest taksówka Białystok - pamiętaj o TAXI 711 11 11!

OFERTA TAXI

10 % rabatu dla wszystkich zamawiających taksówkę telefonicznie, z postoju przy okazaniu karty stałego klienta. Pamiętaj! kartę okazujemy przed rozpoczęciem kursu, nie ma możliwości technicznej udzielenia rabatu po ruszeniu pojazdu. W sekcji postoje możesz sprawdzić gdzie spotkasz nasze taksówki.

 • Stawka za kilometr 2,40 zł taryfa I
 • Opłata postojowa 46 zł
 • Opłata początkowa 6 zł;
 • Zakupy, odpalanie auta taryfa I 20 zł, II 25zł;
 • VAN, kombi- dopłata 5 zł, kurs bez zniżki;
 • Kurs ze zwierzęciem bez rabatu;
 • Holowanie wskazanie licznika x 2 (bez zniżki) lub cena umowna;
 • Odprowadzanie auta wskazanie licznika x 3 (bez zniżki) lub cena umowna.

Prosimy wszystkich klientów, aby nie sugerowali się tylko i wyłącznie oferowanym rabatem, proszę zwrócić uwagę przy wyborze taksówki na stawkę za kilometr to to co mamy na szybie tylnych prawych drzwi, unikniemy wówczas zdziwienia, kiedy przy większym rabacie zapłacimy więcej niż przy naszych 10%

OFERTA DLA FIRM

Jako profesjonalne radio taxi Białystok, nasza korporacja obsługuje również firmy. Naszym kontrahentom oferujemy szczególne warunki finansowe, liczne promocje i zniżki, a także elastyczne formy rozliczeń.

Jako partner w biznesie jesteśmy niezawodni, ponieważ dysponujemy odpowiednio dużą flotą samochodową oraz zespołem odpowiedzialnych kierowców. Naszych klientów traktujemy szczególnie i obsługujemy z najwyższą dbałością. Każde auto podstawiane jest niezwłocznie po zgłoszeniu, dociera na wskazane miejsce w maksymalnie krótkim czasie i zawsze bezpiecznie. Rozliczenie następuje w formie bezgotówkowej - na podstawie wystawianych i wykorzystanych voucherów wystawiana jest faktura.

Mamy aspiracje do wzmacniania naszej pozycji lidera, dlatego chcemy, aby każda taksówka Białystok, z której korzysta Twoja firma, to była nasza taksówka.

Jesteśmy największą korporacją w mieście. Jesteśmy partnerem godnym zaufania. Dążymy do ciągłej poprawy jakości naszych usług. Jeżeli taxi Białystok dla firm to tylko TAXI 711 11 11.

Taxi Polska 19100

Teraz możesz zamówić taksówkę łatwiej i szybciej.

Tylko dwa kliknięcia dzielą Cię od najbliższej taksówki! Umożliwia Ci to nasza aplikacja mobilna na smarfony - Taxi Polska. Po uruchomieniu aplikacji wystarczą nawet dwa kliknięcia, by w ciągu kilku minut taksówka podjechała tam, gdzie właśnie się znajdujesz, nawet jeśli sam nie znasz adresu. Twoją lokalizację weryfikuje GPS.

To komfort, który możesz sobie zapewnić:

 • musisz tylko kliknąć - nie musisz znać adresu ani numeru telefonu do korporacji - Kto z nas zna korporacje taxi w innych niż rodzime miastach? Prawie nikt. A kto wie, jakie są ich numery telefonów? Z aplikacją Taxi Polska nie musisz tego wiedzieć, by w obcym mieście zamówić sobie taksówkę najlepszej lokalnej korporacji. Adresu miejsca, w kórym jesteś, też nie musisz znać.
 • działa we wszystkich większych miastach Polski
 • działa na wszystkich typach smartfonów
 • nie czekasz - gwarantuje pierwszeństwo realizacji Twojego zlecenia - Zlecenia z Taxi Polska w każdej korporacji są realizowane w pierwszej kolejności. Sprawdzi się to na przykład w godzinach szczytu, kiedy nie można dodzwonić się na centralę, a czas oczekiwania na taksówkę może być znacznie wydłużony.
 • stworzyły ją realne (nie wirtualne!) korporacje taksówkowe, dlatego jest niezawodna i bezpieczna dla Ciebie i Twojego portfela - na rynku jest wiele aplikacji tego typu, ale komu się pożalisz, jeśli taksówkarz Cię oszuka? Do kogo zadzwonisz, jeśli po Ciebie nie przyjedzie? Jeśli skorzystasz z innej aplikacji - możesz ewentualnie zadzwonić tylko do przyjaciela. Aplikacji Taxi Polska takie problemy nie dotyczą, ponieważ obsługują ja tylko najlepsze korporacje na rynku, które biorą na siebie odpowiedzialność za każde realizowane zlecenie.
 • honoruje wszystkie rodzaje płatności, w tym rozliczenia bezgotówkowe na podstawie podpisanych umów o współpracy bezgotówkowej.

Aplikacja Taxi Polska jest w pełni darmowa i można pobrać ją ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.taxipolska lub któregoś z marketów internetowych:

www.taxipolska19100.pl

Jaga Taxi
Jaga Taxi