Katalog Firm i Instytucji Wróć

Instytut Kosmetologii Image

ul. Białówny 2 lok. 10

15-437 Białystok

tel.739 231 222

www.bialystok.instytutimage.pl
bialystok@instytutimage.pl
Czynne: PN - WT: 10.00 - 18.00, ŚR - PT: 11.00 - 19.00, SOB: 10.00 - 14.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Instytut kosmetologii IMAGE jest miejscem stworzonym z myślą zaspokojenia wyjątkowych potrzeb kosmetycznych zarówno Pań jak i Panów.

Oferujemy Państwu zabiegi na twarz oraz ciało. Pracujemy na ekskluzywnych preparatach świa­towych marek (m.in Bruno Vassari, Institutute BCN, Med Beauty). Wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług oraz uważnie śledzi najnowsze noowinki kos­metologiczne, wdrażając tylko te, które charakteryzuje najwyższy poziom skuteczności.

Jednym z najnowszych osiągnięć kosmetologii, stosowanych w naszym salonie jest zabieg NANO Q. Jest to nowoczesna metoda, wykorzystująca nanotechnologię, technologię plazmową, a także platynę w najczystszej postaci do leczenia oraz odmładzania skóry. Dzięki temu już po pierszym zabiegu zaobserwować można spłycenie zmarszczek i rozjaśnienie przebarwień.

W naszym instytucie zajmujemy się także zabiegami laserowymi:

  • usuwamy zbędne owłosienie
  • leczymy trądzik
  • zamykamy rozszerzone naczynia krwionośne
  • likwidujemy przebarwienia i defekty skóry zarówno twarzy jak i ciała.

Pracujemy na najnowocześniejszej aparaturze, m.in laserach IPL, urządzeniach do mikroder­mabrazji, fal radiowych czy mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej.

Troszczymy się o to, aby nasi goście czerpali z pobytu w Instytucie IMAGE prawdziwą przyje­mość. Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz indywidualne, profesjonalne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy wysoki standard usług, a każdy zabieg wykonujemy dopiero po konsultacji kosmetologicznej. Przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem oraz komputerową analizę skóry.

Zapraszamy!

Instytut Kosmetologii Image