Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

INNA BAJKA RESTO WINE

ul. Akademicka 10/1

15-267 Białystok

tel.881 057 797

innabajkarestowine.pl/
innabajkarestobar@gmail.com
Czynne: NIEDZ - CZW: 9.00 - 24.00, PT - SOB: 9.00 - 3.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: house, chillout, deep house, R'n'B
Marki piwa: Estrella, Raciborskie, St. Miguel, lokalne piwa rzemieślnicze
Kuchnia: włoska, hiszpańska, południowo-europejska

Inna Bajka Resto Wine to miejsce, gdzie nowoczesna europejska kuchnia idzie w parze z miłością do wina, w niewymuszonej atmosferze. Kochamy eksperymenty kulinarne, nie boimy się wyzwań, tworzymy kuchnię inspirowaną wieloma zakątkami świata. Szef kuchni Krystian Hoffmann to młody i ambitny kucharz, który szlifował swój fach u najlepszych mistrzów w kraju i za granicą! To czuć wszystkimi zmysłami!

Nasz główny sommelier jest totalnym pasjonatem wyszukanych win, które w idealny sposób dobierze Państwu do Waszego wyboru kulinarnego. By ukontentować Wasze gusta ciągle szkoli się u najlepszych specjalistów od wina i w renomowanych międzynarodowych szkołach.

Inna Bajka to nie tylko restauracja! Mimo, że naszą przygodę zaczęliśmy od jedzenia, to z biegiem czasu i doświadczenia staliśmy się konceptem Food & Wine - świetne jedzenie w połączeniu z odpowiednią selekcją win - uwielbiamy to!

Wina wybieramy bardzo starannie - w naszej ofercie znajdziecie około 200 pozycji z całego Świata - z różnych półek cenowych. Współpracujemy głównie z niewielkimi importerami i producentami, tak byście mogli rozkoszować się nietuzinkowym spektrum smaków, przy zachowaniu najwyższej jakości i przystępnych cen. No i oczywiście, żebyście poczuli się wyjątkowo, a nie jak w supermarkecie.

Oprócz Restauracji i WineBaru znajdziecie u nas także sklep z winem - każdej z ponad 200 różnych butelek możecie spróbować na miejscu, również na kieliszki, a później zabrać butelkę Waszego ulubionego wina do domu - oczywiście w specjalnej, niższej cenie.

INNA BAJKA, oprócz miejsca codziennych lunchów i spotkań z przyjaciółmi, jest idealną przestrzenią na spotkania zorganizowane i imprezy! Biznesowe brunche, spotkania służbowe, kolacje dla pracowników lub kontrahentów - mamy na to gotowe propozycje, z których wybierzesz idealną opcję dla siebie, albo przygotujemy inną - specjalnie dla Twoich wyszukanych wymagań.

Nasz Instagram: https://www.instagram.com/innabajkarestowine/
Nasz Facebook: https://www.facebook.com/innabajkarestowine/
Nasza strona internetowa: http://innabajkarestowine.pl/