Katalog Firm i Instytucji Wróć

Ignis Kominy - montaż, naprawa, frezowanie

ul. Elewatorska 13/22

15-620 Białystok

tel.85 661 60 61tel.608 519 736

www.ignis.biz.pl
ignis-bialystok@wp.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

O nas

Firma Ignis powstała w roku 2008 i od początku istnienia zajmuje się dystrybucją i montażem systemów kominowych. Jesteśmy jedną z bardziej znanych firm z tej branży w woj. podlaskim. Aktualnie poza produkcją własnego systemu kominowego Dragon jesteśmy także dystrybutorem kominów renomowanych producentów takich jak C.J Blok, Jeremias, Jawar i Mkkoleut.

Firma zajmuje się także naprawami i montażem kominów zarówno ceramicznych i stalowych jako jedyni z nielicznych oferujemy usługę frezowania czyli poszerzanie kominów ceglanych. Ośmioletni staż na rynku i wiążąca się z tym wiedza i doświadczenie pozwala nam na przeprowadzenie skomplikowanych napraw.

Współpracowujemy z najlepszymi kominarzami w województwie.

Poza techniką kominową zajmujemy się również dystrybucją kotłów grzewczych producentów tj. Sas, Koterm oraz wkładów kominkowych firm Robi-Ren oraz Kaw-Met.

Naszym celem nie jest bycie największymi i najbardziej znanymi, chcemy po prostu być najlepsi. Dzięki tej filozofii kierującej naszymi działaniami jak też indywidualnemu podejściu do każdego naszego odbiorcy a także doświadczeniu, posiadamy wgląd w rynek i znamy jego wymagania.

Komin Dragon

Z dumą przedstawiamy Państwu najnowszy system kominowy Dragon. Komin Dragon jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na system o doskonałych parametrach, wykonany z najlepszych materiałów, komin w którym nie ma miejsca na oszczędność kosztem użytkownika czy też instalatora przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnej ceny. Sercem systemu jest najnowocześniejsza rura ceramiczna polskiej produkcji tworzona metodą prasowania izostatycznego co zapewnia jej bardzo niską nasiąkliwość (praca w warunkach wilgotnych), odporność na pożar sadzy, lekkość, łatwość i precyzję montażu (połączenia kielichowe). Ceramika uzupełniona wysokiej jakości wełną izolacyjną, estetycznymi i odpornymi na działanie czynników zewnętrznych akcesoriami stalowymi oraz pustakami keramzytobetonowymi daje nam uniwersalny ( do wszystkich rodzajów paliw), estetycznie wyglądający i spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników system kominowy na każdą kieszeń.

Uzupełnieniem systemu Dragon jest system Dragon SPS przeznaczony do odprowadzania spalin z kotłów kondensacyjnych i turbo.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dystrybutorów, developerów jak i klientów detalicznych, każdy komin Dragon jest indywidualnie przygotowywany dla klienta w naszym zakładzie i wysyłany firmą kurierską pod wskazany adres. Takie rozwiązanie gwarantuje dla odbiorcy finałowego kompletność dostawy, dla dystrybutorów minimalizację posiadanych stanów magazynowych (a więc i zamrożonych środków finansowych), uniknięcie problemu ze składaniem systemów i ich transportem na plac budowy. Odpowiednio dobrana grubość izolacji pozwoliła nam na zminimalizowanie ilości wymiarów pustaków kominowych.

Dzięki komponentom wysokiej jakość jesteśmy w stanie udzielić 100 letniej gwarancji na nasz system.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani, którymś z naszych produktów zapraszamy do kontaktowania się z nami po przez adres e-mail : ignis-bialystok@wp.pl

Chętnie odpowiemy na każde pytanie, przygotujemy wycenę oraz udzielimy fachowej porady.

www.ignis.biz.pl, www.kominydragon.pl

sklep internetowy: www.ignis.home.pl

Ignis Kominy - montaż, naprawa, frezowanie
Ignis Kominy - montaż, naprawa, frezowanie
Ignis Kominy - montaż, naprawa, frezowanie
Ignis Kominy - montaż, naprawa, frezowanie