Katalog Firm i Instytucji Wróć

Ideal Invest. Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne

ul. Legionowa 14/16 lok. 221

15-099 Białystok

tel.600 803 604tel.791 021 709tel.85 307 06 76

www.idealinvest.pl
kontakt@idealinvest.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 16.00, kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Aktualnie prowadzimy sprzedaż:

1. Wille z ogrodem - szeregówki
ul. Baranowicka 2
Domy w zabudowie szeregowej os. Pieczurki

2. Willa Wiatrakowa
ul. Wiatrakowa 12

Ideal Invest oferuje profesjonalne usługi w zakresie:

- doradztwo deweloperskie i inwestycyjne - kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego związanego ze sprzedażą mieszkań i lokali. Jest to oferta skierowana do firm zainteresowanych zarówno inwestowaniem na rynku nieruchomości jak i obniżeniem kosztów i nakładów pracy związanych z komercjalizacją inwestycji przy jednoczesnej optymalizacji efektów.

- projektowania i wykończenia wnętrz - oferujemy wykończenie wnętrz w oparciu o indywidualny wykonany przez nas projekt architektoniczny, jak również wybór z naszych gotowych do zastosowania opcji wykończenia mieszkania. W cenie 699 zł/mkw. brutto (projekt+ robocizna + chemia budowlana) odbierzecie Państwo gotowe wykończone mieszkanie a dzięki naszej współpracy ze stolarzami i hurtowniami pakiet usług może być dla Państwa korzystnie poszerzony

- sprzedaży nieruchomości - korzystając z bogatego doświadczenia skutecznie przeprowadzamy transakcje kupna – sprzedaży nieruchomości, w szczególności sprawdzamy stan prawny, pomagamy w ustaleniu ceny i przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży oraz doradzamy w wyborze finansowania

- wynajem nieruchomości - Wynajmującym oferujemy pomoc w bezpiecznym pomnażaniu zysków z nieruchomości. Najmującym oferujemy natomiast wyszukanie oferty najpełniej dopasowanej do ich oczekiwań.

- administracja i zarządzanie nieruchomościami - oferujemyusługi związane z zarządzaniem i administracją nieruchomościami, począwszy od organizacji Wspólnot Mieszkaniowych poprzez ich obsługę administracyjną, finansową, techniczną, ogrodniczą i związaną z utrzymaniem czystości w budynku oraz na terenach zielonych przylegających do Państwa nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Ideal Invest. Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne
Ideal Invest. Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne
Ideal Invest. Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne
Ideal Invest. Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne