Katalog Firm i Instytucji Wróć

Hotel Aristo ***

ul. Kilińskiego 15

15-089 Białystok

tel.85 740 89 00

www.aristohotel.pl
recepcja@aristohotel.pl
Czynne: 24h
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Hotel Aristo
... w Twoim stylu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do niezwykłego miejsca – Hotelu Aristo, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością. To doskonałe miejsce na ekskluzywny odpoczynek w podróży, ale także oryginalne miejsce na dłuższy pobyt rekreacyjny. Hotel Aristo wyznacza wysokie standardy jakości usług, a subtelny urok dyskretnej elegancji stanowi o atmosferze pokoi, sal, restauracji i Wine&Baru

Nasza oferta obejmuje:

- usługi hotelarskie wraz z restauracją i pubem;
- organizację uroczystości rodzinnych; 
- organizację imprez firmowych;
- organizację spotkań biznesowych;

Lokalizacja i historia kamienicy, w którym mieści się Hotel Aristo sprawia, iż jest to jeden z najciekawszych obiektów hotelarskich w centrum Białegostoku. Obiekt położony jest w sercu miasta, wśród najważniejszych historycznych zabytków.

Hotel Aristo stworzył 24 nieprzeciętnie zaaranżowanych pokoi, których niepowtarzalny styl, funkcjonalne oraz wysokiej klasy wyposażenie sprzyjają odpoczynkowi, czynią pobyt komfortowym i wygodnym.

Sala Konferencyjna

Sala konferencyjna usytuowana na parterze kamienicy zapewnia dogodne warunki do organizacji kameralnych konferencji, spotkań, szkoleń, rozmów kwalifikacyjnych oraz imprez okolicznościowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, z możliwością ich połączenia. Łączna powierzchnia sal 72 m2, z 70 miejscami siedzącymi w układzie teatralnym.

Każda sala wyposażona jest w:

  • sprzęt audiowizualny
  • rzutnik
  • flipchart
  • ekran
  • dostęp do WiFi

Na Państwa życzenie komponujemy różne warianty przerw kawowych, wyśmienitych  obiadów i kolacji, profesjonalnych lunchy biznesowych.

Hotel Aristo ***
Hotel Aristo ***
Hotel Aristo ***
Hotel Aristo ***