Katalog Firm i Instytucji Wróć

Hermes Recycling Sp. z o.o.

Barszczówka 37

18-106 Turośń Kościelna

tel.85 664 38 85

www.HermesRecycling.com
biuro@herec.com
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Hermes Recycling Sp. z o.o.
Barszczówka 37
18-106 Turośń Kościelna
85 664 38 85

Firma Hermes Recycling Sp. z o.o. powstała w obecnej formie prawnej we wrześniu 1995 roku z zamiarem funkcjonowania jako przedsiębiorstwo zajmujące się handlem metalami kolorowymi i żelaznymi. W tym samym roku uzyskała koncesję przyznaną przez Ministerstwo Przemysłu i Handlu na skup i przerób metali kolorowych.

Od 1999 roku firma poszerzyła profil działalności o odpad tworzyw sztucznych. Podstawą jest skup i przerób folii LDPE , chemii gospodarczej, worków big bag, pasków PP/PET. Odbieramy również inne odpady - pomagając, przedsiębiorstwom w oczyszczaniu magazynów. Posiadamy własny transport, obszerne magazyny i profesjonalne maszyny do przerobu surowca.

Podejście przedsiębiorstwa do spraw recyklingu ukazuje całkowitą zmianę w myśleniu i współpracy ze społeczeństwem przy pozyskiwaniu odpadów już u źródła, a nie jak wcześniej wtórnej naprawie środowiska. Firma Hermes Recycling Sp. z o.o. wypełnia lukę pomiędzy firmami zanieczyszczającymi, a oczyszczającymi miasto, poprzez prawidłową segregację odpadów odkupionych od tych firm.

Firma zaspokaja zapotrzebowanie na surowce wtórne ze szczególnym uwzględnieniem złomu puszek aluminiowych, odpadu folii i zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Posiada odpowiednie zasoby, kontakty (zaufanie kontrahentów), doświadczenie oraz rozeznanie branży. Hermes Recycling Sp. z o.o. będzie dążyć do stałego umacniania swojej pozycji na tradycyjnych rynkach zbytu oraz starać się poszerzyć zasięg swego działania.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo współpracuje z firmami wywozowymi, fundacjami na rzecz ochrony środowiska, administracjami osiedli, gminami oraz producentami wyrobów aluminiowych i tworzyw sztucznych, organizacjami odzysku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Hermes Recycling Sp. z o.o.
Hermes Recycling Sp. z o.o.
Hermes Recycling Sp. z o.o.
Hermes Recycling Sp. z o.o.