Katalog Firm i Instytucji Wróć

HAFTI Magda Żynel

ul. Dunikowskiego 14

15-187 Białystok

tel.668 481 801


biurohafti@gmail.com
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00, wcześniejszy kontakt telefoniczny

Mapa
Opis:

Szukasz oryginalnego prezentu?

Potrzebujesz wyprawki do przedszkola lub żłobka z haftem imienia i nazwiska dziecka?

Marzysz o wyjątkowej pamiątce z okazji urodzenia się dziecka?

Dobrze trafiłeś! Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju!

Pracownia haftu komputerowego oferuje zarówno gotowe produkty tekstylne z haftem wybranym przez Klienta, jak i usługi haftu na tekstyliach dostarczonych przez Klienta.

Sam projektujesz haft! Jako klient decydujesz o tekście, kolorze nici, rodzaju czcionki, motywie graficznym. Każdy zamówiony produkt staje się wyjątkowy i w pełni dostosowany do Twoich preferencji.

Oferujemy:
- wyprawki do przedszkoli i żłobków z haftem imienia i nazwiska dziecka (pościel do leżakowania, worki na buty i zmianę ubranka, ręczniczki, zestawy toaletowe, fartuszki do zajęć plastycznych, imienne naprasowanki);
- zestawy ręcznikowe z wybraną dedykacją oraz darmowym dekorowaniem na prezent;
- torty pieluchowe oraz wyprawki dla noworodków z haftem imienia, daty urodzenia (body, śliniaczki, kocyki, ręczniki z kapturkiem, misie, koszyki prezentowe).

Tylko u nas zamówisz wyprawkę do przedszkola czy żłobka, której nie będziesz musiał samodzielnie podpisywać. Wszystkie elementy podpiszemy imieniem i nazwiskiem dziecka za pomocą techniki haftu komputerowego. Hafty są duże i czytelne. Cechują się trwałością i możliwością częstego prania w wyższych temperaturach bez uszkodzeń.

Zestawy ręcznikowe z haftem są oryginalnym i praktycznym prezentem z okazji ślubu, jubileuszów, parapetówki, Dnia Babci i Dziadka, Dnia Matki czy Dnia Ojca. Sprzedajemy polskie ręczniki w przystępnej cenie. Doradzamy w zakresie wyboru kolorów nici do danych ręczników.

U nas zamówisz torty pieluchowe oraz zestawy wyprawkowe dla noworodków. Zaskoczysz świeżo upieczonych rodziców pięknym prezentem oraz wyjątkową pamiątką dla dziecka. Wszystkie elementy tortu można z powodzeniem wykorzystać przy pielęgnacji dziecka. Zestawy są udekorowane i zapakowane - gotowe do wręczenia w prezencie.

Zamówienia w sklepie realizujemy w 48 godzin, jednak możemy skrócić ten czas w nagłych przypadkach. Wysyłka produktów na terenie całej Polski. Bezpłatny odbiór osobisty przy ul. Dunikowskiego 14 w Białymstoku.

Usługi haftu komputerowego skierowane są do firm oraz osób fizycznych. Wyhaftujemy Twoje logo lub wybrany tekst na koszulkach, ręcznikach, serwetkach, bluzach, itp. Tekstylia zamówisz u nas lub dostarczysz we własnym zakresie. Sporządzimy wycenę, wizualizację oraz próbny haft - za darmo! Zamówienia przyjmujemy od jednej sztuki.

Wyróżnij się!