Katalog Firm i Instytucji Wróć

GRC Invest. Kontenery, baraki - wynajem

ul. Górna 39/2

15-523 Białystok

tel.510 036 944

www.kontenery.bialystok.pl
grc@vp.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 18.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Zajmujemy się wynajmem kontenerów, baraków (obszar woj. podlaskie, Białystok).

Oferujemy wynajem: baraki, kontenery socjalno-biurowe, kontenery budowlane, kontenery socjalne, kontenery magazynowe, kontenery biurowe, kontenery stróżówki. Kontenery do zastosowania jako biura, zaplecza budowy, magazyny, pomieszczenia socjalne, lokale zastępcze lub okresowe punkty sprzedaży - kontenery do wynajęcia spełnią różne wymagania, jakie im postawimy.

Posiadamy w swojej ofercie kontenery uznanych wytwórni kontenerów w Polsce przystosowane do naszych warunków atmosferycznych i spełniające normy i standardy obowiązujące w Polsce.

ZAPEWNIAMY TRANSPORT SAMOCHODEM Z HDS-em,

Działamy w Białymstoku i na obszarze woj. podlaskiego.

Wymiary zewnętrzne kontenerów 6,05 m x 2,44 m h = 2,8 m wysokość wewnętrzna 2,5 m.

Wykończenie kontenerów w wewnątrz z płyty laminowanej lub płyty GK malowanej na biało, na podłodze wykładzina PCV.

Każdy kontener wyposażony jest w okienną roletę antywłamaniową, instalację elektryczną, oświetlenie, gniazdka, grzejnik elektryczny. Budowa instalacji umożliwia szeregowe łączenie poszczególnych segmentów bez konieczności udziału elektryka i łączenia kabli ze sobą.

  • Potrzebujecie Państwo pilnie pomieszczeń tymczasowych?
  • Potrzebna jest stróżówka, powierzchnia handlowa?
  • Niezbędne jest utworzenie zaplecza budowy dla pracowników lub nadzoru?
  • Być może to jest najbardziej odpowiedni moment, by skorzystać z naszej oferty.

Prowadzimy nadzory budowlane, pełnimy rolę Inwestora Zastępczego, kierownika budowy, wykonujemy wyceny, kosztorysy robót budowlanych.

Jeśli planujecie Państwo budowę:

  • domu,
  • budynku usługowego,
  • budynku przemysłowego,
  • obiektu o innym przeznaczeniu.

i nie do końca jesteście zorientowani w przepisach budowlanych, obawiacie się wykorzystania przez nierzetelnych projektantów czy wykonawców - proszę sprawdzić naszą ofertę.

Pomożemy inwestorom przebrnąć przez labirynt urzędowych korytarzy, przeprowadzimy profesjonalny przetarg na wyłonienie projektanta i wykonawcę tak, by całość zadania spełniła Państwa oczekiwania w zakresie jakości prac, terminowości jej realizacji oraz optymalizacji kosztów.

Koszty poniesione na inwestora zastępczego - specjalisty w tej dziedzinie są zawsze zdecydowanie mniejsze od nakładów związanych z prowadzeniem budowy przez Inwestorów będących nowicjuszami w tej dziedzinie.

Pozwolimy Państwu ustrzec się błędów popełnianych na etapie planowania oraz wykonawstwa.

Zakres powadzonego nadzoru jest przedmiotem uzgodnień z Inwestorem, z reguły ogranicza się on do prowadzenia technicznego nadzoru na budowie w zakresie sprawdzania zgodności realizacji z dokumentacją projektową oraz zgodności z Polskimi Normami i obowiązującymi przepisami. Nadzór taki może być rozszerzony o prowadzenie kontroli finansowej budowy, sprawdzaniu kosztorysów, ilości robót (jeśli rozliczenia z wykonawcą są realizowane w cenach jednostkowych) lub o każdy inny zakres, który jest wymieniony w grupie Inwestora Zastępczego.

GRC Invest. Kontenery, baraki - wynajem
GRC Invest. Kontenery, baraki - wynajem
GRC Invest. Kontenery, baraki - wynajem
GRC Invest. Kontenery, baraki - wynajem