Katalog Firm i Instytucji Wróć

Gogler - pozycjonowanie, tworzenie stron, marketing internetowy

Porosły-Kolonia 1E

16-070 Białystok

tel.531 970 370tel.531 600 212

www.gogler.pl
biuro@gogler.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:
GOGLER® - to 14 lat wytężonej pracy przy tworzeniu i pozycjonowaniu stron
internetowych oraz skutecznej promocji firm w Internecie.
Wiemy jaka moc tkwi w Internecie, jak precyzyjny i ogromny jest jego zasięg i jakie korzyści daje on swoim użytkownikom. Dlatego już 14 lat pomagamy obsługiwanym firmom odnosić sukcesy w pozyskiwaniu realnych Klientów w wirtualnym świecie.

GOGLER® - to świeżość i kreatywne myślenie.

Nieustannie się rozwijamy, tak jak rozwija się branża internetowa i zmieniają oczekiwania naszych Klientów. Dlatego jesteśmy zawsze o krok od konkurencji i możemy zaoferować profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, wśród których znajduje się:
  • Tworzenie stron i sklepów internetowych - profesjonalna strona lub sklep internetowy wyposażony w wygodny, intuicyjny panel administracyjny umożliwiający jego prostą obsługę.
  • Pozycjonowanie stron internetowych - 150 najczęściej wpisywanych fraz ściśle związanych z działalnością naszych Klientów.
  • Dbanie o wizerunek strony - profesjonalny, estetyczny wygląd, intuicyjna nawigacja.
  • Promowanie w mediach społecznościowych - Facebook, Google+, marketing szeptany na forach oraz blogach internetowych.
  • Opieka nad stroną www oraz dbanie o jej bezpieczeństwo - aktualizacja treści, optymalizacja pod kątem pozycjonowania, monitoring funkcjonowania strony, codzienne kopie danych - backup.
  • Pełna analiza oraz statystyki Google Analytics.
  • Copywriting - dbanie o treści zamieszczone na stronie: pisanie artykułów oraz poradników.
Zależy nam na sumiennej, rzetelnej i długotrwałej współpracy z Klientami, dokładamy więc wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych zleceniodawców.
Jeśli Państwo podzielają to zdanie i szukają solidnej firmy, która zadba o Wasz wizerunek w Internecie, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://gogler.pl i do współpracy!