Gdzie zjeść / Restauracja Wróć

GALERIA SMAKÓW

ul. Zwycięstwa 8

15-703 Białystok

tel.884 311 974tel.600 477 782

www.galeria-smakow.com.pl
galeria_smakow@wp.pl
Czynne: PN - SOB: 9.00 - 18.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:
Rezerwacja telefoniczna miejsc: Tak
Klimatyzacja: Tak
Ogródek / miejsca na zewnątrz: Tak
Muzyka: radio
Marki piwa: beczkowe: Tyskie,
butelkowe: Tyskie, Lech, Żubr, Książęce
Minimalna cena piwa: beczkowe: 0,5l - 6 zł, 0,3l - 4 zł
Kuchnia: polska
Minimalna cena dania: 4,50 zł - babka wegetariańska

Jeżeli kochasz pyszne jedzenie, koniecznie zajrzyj do nas. Restauracja Galeria Smaków to miejsce, w którym tradycyjna kuchnia łączy się z wyjątkowym smakiem regionalnych potraw, najwyższą jakością przyrządzenia oraz doskonałą obsługą. W naszym menu znajdziesz smaczne posiłki, na każdą okazję - śniadanie, przekąskę, obiad, kolację.

Zajmujemy się również cateringiem, a także przygotowujemy dania na bankiety, wesela, komunie oraz imprezy okolicznościowe, w których liczy się wyborne jedzenie. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Zespół restauracji Galeria Smaków współtworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem gastronomicznym oraz handlowym. To właśnie dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu powstała restauracja inna od wszystkich - stworzona z myślą o miłośnikach dobrego jedzenia.

Największym atutem naszego lokalu jest obsada kucharska. W jej doborze kierowaliśmy się umiejętnościami oraz doświadczeniem (co najmniej 10-letni staż w branży). To właśnie ona odpowiedzialna jest za przygotowanie posiłków oraz uczestniczy w doborze menu i jadłospisów.

Nasze specjały.
Gotując, staramy się dostosować do wymagań naszych Klientów. Dania muszą być smaczne, zdrowe oraz wyróżniać się od strony wizualnej, zachwycając nawet najwybredniejsze podniebienia. Jak widać po liczbie stałych Gości naszej restauracji, sprostaliśmy powyższym zadaniom. Serwujemy również dania dietetyczne.

Ważne, Galeria Smaków, z myślą o wszystkich odwiedzających nasz lokal, wprowadziła do oferty posiłki idealne na śniadanie, przekąskę, obiad oraz kolację - dostępne w zestawach oraz pojedynczo. Jak zapewnia nasz kucharz, każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Mamy również doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych, komunii, bankietów i wesel. Menu i jadłospisy dobieramy indywidualnie, w zależności od pory roku, rodzaju i czasu trwania imprezy oraz możliwości finansowych naszych Klientów.

Odwiedź nasz lokal.
Na naszych Klientów czekają dwie sale (40-osobowa ECRI oraz 16-osobowa FIOLET), a także ogródek piwny. Odznaczają się one nowoczesnym designem, dzięki czemu doskonale nadają się na rodzinną uroczystość, spotkanie z przyjaciółmi, czy też firmowy bankiet.

W każdej z sal Galerii Smaków zapewniamy klimatyzację, dogodne warunki do poruszania się dla osób niepełnosprawnych oraz internet Wi-Fi.

Natomiast osobom, nie mającym czasu na posiłek w naszym lokalu, proponujemy możliwość zamówienia dań na wynos. Dzięki wyselekcjonowanym opakowaniom zabezpieczającym zapewnimy długotrwale utrzymanie ciepła posiłku.

GALERIA SMAKÓW
GALERIA SMAKÓW
GALERIA SMAKÓW
GALERIA SMAKÓW