Katalog Firm i Instytucji Wróć

Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny

Al. 1000-lecia P.P. 6

15-461 Białystok

tel.85 664 23 07

www.gaia.com.pl
gaia@gaia.com.pl
Czynne: PN - PT: 8.00 - 16.00
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Firma GAIA powstała w 1998 roku. W czasie swego funkcjonowania zdołaliśmy zdobyć uznanie klientek zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Jest to zasługa szczególnej troski o oryginalność i atrakcyjność wzornictwa, dobrą konstrukcję wyrobów, szeroki ich asortyment, a przede wszystkim dbałość o wysoką jakość oferowanej bielizny.

Modele powstają w firmowym Studiu Projektowym, gdzie proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem projektowania bazującym na najnowszej klasy programach komputerowych. System ten, który udoskonala projektowanie, posiadamy jako jedna z nielicznych firm gorseciarskich w Polsce. Produkcją zajmuje się wykwalifikowana załoga. Nad całością funkcjonowania firmy czuwa zespół profesjonalistów.

Nasze wyroby tworzymy w oparciu o surowce uznanych w świecie producentów m. in. z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyn i urządzeń.

Produkowana przez nas bielizna to dwie kolekcje: GAIA INTIMO oraz GAIA CLASSIC.

GAIA INTIMO to bielizna zaprojektowana dla kobiet odważnych, eleganckich, podążających za najnowszymi trendami w modzie. Gwarantuje klientkom pełen komfort użytkowania oraz podkreśla kobiecość. Wykorzystanie przy produkcji tej kolekcji niepowtarzalnych haftów i koronek oraz oryginalnych, delikatnych dzianin pozwoliło nam stworzyć modele będące ozdobą asortymentu każdego sklepu.

Druga z wymienionych kolekcji, GAIA CLASSIC, to biustonosze stworzone z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek produkujemy naszą bieliznę w szerokiej gamie rozmiarów, co powinno zadowolić wszystkie panie.

W szczególności kobiety o dużych biustach mogą być usatysfakcjonowane ofertą naszej firmy - mogą one bowiem zaopatrzyć się w ładną i seksowna bieliznę w odpowiednim dla nich rozmiarze.

W 2004 roku nasze dotychczasowe dokonania zostały zwieńczone przyznaniem certyfikatu systemu zarządzania jakością opartego o normę PN EN ISO 9001:2001.

Firma GAIA od początku swego istnienia stawia na promocję swoich wyrobów poprzez udział w targach, reklamę w prasie, katalogi firmowe, prezentacje w miejscach sprzedaży bielizny, szkolenia, estetykę opakowań.

Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami na terenie całej Polski oraz partnerami zagranicznymi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy GAIA www.gaia.com.pl oraz o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny
Gaia Sp. z o.o. Producent Bielizny