Katalog Firm i Instytucji Wróć

Gabinet Rehabilitacji Junior. Rehabilitacja dzieci i dorosłych

ul. Sienkiewicza 79a lok. 102

15-213 Białystok

tel.792 012 379tel.660 081 549tel.501 386 502

www.junior-fizjoterapia.pl
Czynne: Kontakt telefoniczny
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

GABINET REHABILITACJI JUNIOR. To skuteczna rehabilitacja dzieci i dorosłych w Białymstoku.

NOWOŚĆ
TERAPIA MAES - tylko u nas nowa specjalistyczna i skuteczna metoda wykorzystywana do pracy z dziećmi z zaburzeniami neuro-rozwojowymi oraz innowacyjne podejście do usprawniania dzieci z MPD.
OSTRZYKIWANIE OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM
- BADANIE USG STAWÓW i MIĘŚNI

Mieścimy się w przy ulicy Sienkiewicza 79a lok. 102, Gabinet C. w Budynku Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.

NASI FIZJOTERAPEUCI:

Anna Just - tel. 792 012 379
terapeutka MAES (przeszkolenie u twórcy tej metody Jeana Piera Maesa MCSP Konsultanta Neuro-Developmental Physiotherapist i Dyrektora MAES Therapy International), magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, terapeutka NDT- Bobath, PNF, PNF w skoliozach, tkanek miękkich, kinezotapingu i wielu innych metod, w swojej pracy poświęca się głównie pracy z niemowlakami i dziećmi z wadami postawy, w szczególności z skoliozami.

Krzysztof Mietełka - tel. 660 081 549
magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, terapeuta metody Maithland, Mulligan concept, PNF, PNF w skoliozach, kinezotapingu, tkanek miękkich i wielu innych szkoleń, nauczyciel akademicki i szkół policealnych, instruktor kinezotapingu. Specjalizuje się w rehabilitacji wad postawy u dzieci, rehabilitacji przed i pooperacyjnej stawów kkg i kkd, boli kręgosłupa.

Kinga Różycka - tel. 501 386 502
magister fizjoterapii, absolwentka akademii wychowania fizycznego w warszawie, Terapeutka metody PNF,  PNF w skoliozach, Kaltenborna, tkanek miękkich, kinezotapingu i wielu innych kursów i szkoleń. Specjalizuje się w zakresie rehabilitacji dzieci niemowlaków i dorosłych, szczególnie upodobała sobie wady postawy.

Kontakt:
annajust792@gmail.com
mietek123-87@o2.pl

Zapraszamy!
www.junior-fizjoterapia.pl

Gabinet Rehabilitacji Junior. Rehabilitacja dzieci i dorosłych
Gabinet Rehabilitacji Junior. Rehabilitacja dzieci i dorosłych