Katalog Firm i Instytucji Wróć

Fotograf Sosnowski Emil - emilsosnowski.pl

ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 9/38

15-204 Białystok

tel.506 136 305

www.emilsosnowski.pl
foto@emilsosnowski.pl
Czynne: Spotkania umawiane telefonicznie
Karty płatnicze: Nie

Mapa
Opis:

Najpiękniejsze chwile uwiecznione na zawsze. Fotograf ślubny Emil Sosnowski - Białystok

Prawdziwe i wyjątkowe wrażenia towarzyszące nam w dniu ślubu, wymagają specjalnej oprawy. Aby zapamiętać ich obraz na dłużej, warto postawić na profesjonalną fotografię, wykonywaną przez osobę, która posiada doskonały warsztat i pasję. Tylko wtedy, gdy fotograf jest doskonałym obserwatorem i natychmiast reaguje na zmieniające się warunki, masz szansę, by najwspanialsze momenty tego szczególnego dnia zostały odpowiednio uwiecznione. Emil Sosnowski uchwyci prawdziwe emocje, a wspomnieniom o nich nada atrakcyjny kształt.

Fotografia ślubna dla wymagających

Decydując się na usługi fotograficzne Emila Sosnowskiego, uzyskasz kompleksową obsługę ślubu i wesela oraz późniejszej sesji nowożeńców. Jasne zasady współpracy, stale doskonalone umiejętności, wyobraźnia artystyczna oraz wysokiej klasy sprzęt to podstawowe atuty, które sprawiają, iż efekty pracy studia fotograficznego Emil Sosnowskiego wyróżniają się na tle konkurencji. Więcej dowiesz się ze strony http://emilsosnowski.pl/fotograf.

Fotografia produktowa na najwyższym poziomie

Emil Sosnowski oferuje także profesjonalną fotografię produktową, idealnie nadającą się do folderów reklamowych, sklepów internetowych czy katalogów. Duża wiedza z zakresu sposobu prezentowania produktu powoduje, że każdy z nich wygląda wyjątkowo i zachęca do ich nabycia.

Zobacz, na co możesz liczyć, czyli oferta firmy

Odwiedzając stronę internetową Emila Sosnowskiego, będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami jego usług, a także z portfolio, w którym znajdziesz przykłady różnorodnych sesji zdjęciowych.

Szczegóły oferty http://emilsosnowski.pl/oferta/
Portfolio http://emilsosnowski.pl/portfolio

Postaw na pomysłowego fotografa, który wykaże się elastycznością i zyskaj niebanalną pamiątkę z dnia ślubu. Zarezerwuj termin dla siebie już dziś http://emilsosnowski.pl/kontakt.