Katalog Firm i Instytucji Wróć

Fale Loki Koki Fryzela Sp. J. Sklep detaliczny

ul. Suraska 6

15-422 Białystok

tel.85 676 89 22tel.7224 040 507

www.falelokikoki.pl
fryzela@grupa.polwell.pl
Czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, SOB: 10.00 - 15.00
Karty płatnicze: Tak

Mapa
Opis:

Fale Loki Koki to sieć niemalże 100 sklepów w całym kraju. W Białymstoku są trzy sklepy z logo FALE LOKI KOKI, najnowszy z nich znajduje się na ulicy Suraskiej 6. W asortymencie znajdziemy profesjonalne produkty przygotowane dla wszystkich osób pragnących zadbać o swoje włosy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Nasi eksperci pomogą dobrać profesjonalne kosmetyki do twoich włosów, a nawet pokażą, jak prawidłowo używać lokówki, prostownic czy szczotki do modelowania.
Do kupienia są więc m.in. szampony, odżywki, maski, olejki czy kosmetyki do układania i stylizacji. Nie zabraknie także profesjonalnych farb i szczotek, a nawet prostownic, lokówek czy maszynek do strzyżenia. Mamy również peruki i dopinki z naturalnych włosów.
Proponujemy wyłącznie wysokiej jakości marki, takie jak Artego, Montibello, Kemon, Mila, Davines, Olivia Garden, L'oreal i inne.

W naszym nowym sklepie prowadzimy cyklicznie bezpłatne badania kondycji włosów i skóry głowy z zastosowaniem nowoczesnej mikrokamery. W celu umówienia się prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem.